WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Krem Sprey

Geciktirici krem spreyler, cinsel ilişkide erkeklerin doyuma ulaşabilmesine yarayan krem spreylerdir. Doyurucu bir cinsel ilişkiye ulaşmak isteyen erkekler, bu spreyler sayesinde hem kendilerini daha rahat hissetmekte, hem de partnerlerinin ilişki içerisinde hayal kırıklığına uğramalarına engel olmaktadır.

Cinsel ilişkilerin doyurucu olması, bireyleri psikolojik açıdan rahatlatmaktadır. İnsanlar cinsel ilişkiyi fazla önemsemese bile, ilişkide yaşanan sorunlar bireyleri ruhsal açıdan olumsuz etkileyebilmektedir. Doyum sorunu yaşayan çiftler için uygun olan geciktirici krem sprey kısa vadede olumlu sonuçlar gösterebilmektedir. Bu spreyler; kimyasal ve doğal olmak üzere iki farklı şekilde bulunabilmektedir. Kimyasal olan geciktirici spreyler, lokal anestezi etkisi göstermekte ve sık kullanımında deri tahribata uğrayabilmektedir. Bu nedenle sağlık kontrolü olmayan kimyasal ürünler pek tercih edilmemektedir. Herhangi bir yan etkisi olmaması sebebiyle, doğal geciktirici spreylerin kullanılması sağlık açısından çok daha faydalı olmaktadır.
 
Geciktirici krem spreyler, cinsel ilişkiden 10-15 dakika önce penisin uç ve boğaz kısmına püskürtülerek kullanılmaktadır. Etkileri 10-15 dakika sonra kendisini göstereceğinden, peniste uyuşma görülmektedir. Meydana gelen bu uyuşma geç boşalma sağlayarak, cinsel doyumu kuvvetlendirmektedir. Fazla kullanılması, ilişkilerde uzun süren gecikmelere sebep olabilmektedir.

27 Ağu 2021 16:31

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.