WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Haplar İle İlişkinizin Süresini Siz Yönetin

Geciktirici hap ürünlerinin içeriğindeki özel formülleri sayesinde penisinizde giden kan dolaşımı sistemini düzenleyerek erken boşalmanızı kontrol etmenize yardımcı olur. Her erkek cinsel birlikteliğini kontrol edebilmek ve bu zevki özgürce yaşamak ister. Erken boşalma kabusu yüzünden yaşanılan zaman baskısı ise ilişkinizi yöneten ve zevkinizi yarıda kesen bir durumdur. Siz de bu duruma esir olmak istemiyorsanız geciktirici haplar ile destek alabilirsiniz.

Böylece boşalmanızı kontrol ederek cinsel ilişkinize tamamen siz yön verebilir ve sadece siz istediğinizde sekse son verebilirsiniz. Geciktirici haplar cinsel ilişkinizin süresini eskiye oranla muhakkak uzatacaktır. Ama bu durumun kaç saat uzayacağı gibi kesin durumlar kişiden kişiye farklılık gösterdiği için net bir rakamla ifade edilememektedir. Ayrıca kullanmış olduğunuz geciktirici haplar, markaları ve içeriklerinin kalitesi de bu süreyi etkileyen faktörler arasındadır.

Geciktirici haplarsize unutulmaz anlar ve her iki tarafı da tatmin etmeye yetecek süreyi sağlayacaktır. Bu süreyi nasıl değerlendireceğiniz ise tamamen size kalmış. İster ön sevişme sürenizi uzatarak partnerinizin orgazm olmasını kolaylaştırın, isterseniz her zaman hayalini kurduğunuz uzun süren oral seksin zevkini çıkartın, isterseniz de geciktirici haplar ile elde ettiğiniz bu ekstra süreyi sadece seks yaparak pozisyon deneyerek harcayın.

Tercih tamamen sizin nasıl olsa artık bol bol vaktiniz olacak. İmrenilen seks süresine ulaşmak geciktirici haplar ile artık elinizde.

27 Ağu 2021 16:40

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.