WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Hap Satan Eczaneler

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin birçoğunun kullandığı ve kullanması gereken geciktirici haplar kısa sürede gösterdiği etki ile orgazm sürenizi uzatmaktadır. Cinsel ilişkinin başlaması ile ve başlamadan önce yaşanana erken boşalma çiftlerin ilişkideki bütün isteklerini tamamen yok edebilmektedir.

Erken boşalma her ne kadar erkeğin yaşadığı bir sorun olsa da kadın için de bu sorun ilişkideki isteklerinin azalmasına sebebiyet vermektedir. Erken boşalmanın önlenmesi için günümüzde birçok geciktirici ürün çeşidi bulunmaktadır. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile ilişkilerinizi sorunsuz yaşayacak ve üst düzey bir performans gösterebileceksiniz.

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de genellikle geciktirici olarak geciktirici hap kullanımı tercih edilmektedir. Gerek kolay kullanımı seçeneği gerekse kısa süre içinde etkisini gösteriyor olması hap kullanımını tercih sebebi olarak göstermektedir.

Geciktirici hap kullanımı cinsel ilişkiye girilmeden yaklaşık 1 saat kullanıldığı takdirde etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Sizlerde kullandığınız ürünlerden en iyi verimi alabilmek adına mutlaka belirtilen süre de ürün kullanımını gerçekleştiriniz.

Geciktirici hapların kullanımında dikkat edilmesi gereken birkaç husus daha bulunmaktadır. alkol ile alınması kesinlikle önerilmemektedir. Alkol bu gibi ürünlerin etkisini azalttığından dolayı kişinin kullandığı üründen yeteri kadar verim alması sağlanamaz. Ayrıca yarı tok durumda iken kullanmaya mümkün olduğunca dikkat ediniz.

Geciktirici hap kullanımı olarak kullanacağınız ürünler, big man, supra pe,  k.l.g, porcodile ve yeşilex geciktirici hap olmaktadır.

28 Ağu 2021 14:05

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.