WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geç Boşalmak İçin Yapılması Gerekenler

Geç boşalma durumu her erkek tarafından hayal edilmekle birlikte bunu sağlamak bazı teknik uygulamalar ile mümkündür. Geç boşalmak için yapılması gerekenler incelenirse;

İlk olarak boşalma anı yaklaştığında testisler kendiliğinden yukarı doğru çekilir. Bu çekilmenin engellenmesi orgazm refleksini hızlıca geri döndürür. Bunun için yukarı çekilmekte olan testisleri, baş ve işaret parmağıyla boğumlayarak aşağıya doğru çekin, boşalma hissiniz hızlıca geri dönecektir. Bu egzersizi sıklıkla uygulayan erkeklerde boşalmanın geciktirilmesi kolayca sağlanır.

Geç boşalmak için yapılması gerekenler olarak bir diğer uygulama penetrasyon sırasında, boşalma anına yaklaşırken dilinizin uç kısmıysa üst damağa (ağız tavanına) hızlıca bastırarak basınç uygulayın. Bunu, dilinizi biraz kasarak yapabilirsiniz. Göreceksiniz ki bu boşalmanızı geciktirecektir. Başka bir geç boşalmak için yapılması gerekenler de dikkat dağıtma tekniğidir. Dikkati başka bir şeye vererek zihin meşgul edilmeye çalışılır. Bu denemelerde şu yöntemlerden yararlanmak mümkündür;

•TV izlemek,

•Akıldan 4 işlem yapmak,

•100′den geri saymaya çalışmak,

•Hafta sonu maçlarının sonuçlarını hatırlamaya, gollerin kimler tarafından atıldığını anımsamaya çalışmak.

Benzeri birçok yolla dikkati başka şeylere vermek mümkündür. Bunlar kişinin konsantrasyonunu seks dışına dağıtacağından erken boşalmayı geciktirecektir.

Penis Yüzüğü (cock ring) uygulaması da geç boşalmak için yapılması gerekenler listesinde önemli bir yer tutmaktadır. Bu yapı elastiki bir plastik yüzüktür. Penise takılarak boşalmayı geciktirir. Penis yüzüğüyle kanın geri gitmesi engellenir. Bu boşalmayı geciktireceği gibi, ereksiyonunda bir süre daha korunması sağlamış olacaktır.

Bunların haricinde listede 3 adet Çin yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan ilkinde işaret ve orta parmağı yan yana tutarak, anüs ile testis arasına 5-10 defa kısa ve güçlü basınç uygulamaktır. Bu şekilde boşalma geciktirilir. Bu yöntemde 5-10 defa kısa ve güçlü basınç yerine, 10 saniye sürekli basınçta uygulanabilir.

İkinci Çin uygulamasında anüs ile testis arası bölgeye sürekli veya kısa aralıklı basınç yaparken, aynı anda da mastürbasyon yapılarak bu egzersizi uygulanabilir.

Üçüncü Çin tekniğinde partner, erkek gel-git yaparken işaret ve orta parmağını yan yana tutarak anüs ile testis arasına basınç uygular. Bu ise erkeğin daha fazla sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlayacaktır.

28 Ağu 2021 23:07

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.