WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geç Boşalma

Kadınların şikayetçi olduğu ve olmadığı bir konudur aslında geç boşalma. Kimi kadınlar bu durum karşısında oldukça mutlu olur iken kimileri ise artık bir an önce bu durumun sona ermesini istemektedir. Geç boşalma kadınlara göre farklılık gösteren bir durumdur. Erkeğin normal sürede daha uzun bir süre içinde boşalması bile kadın tarafından geç boşalma olarak görülebilmektedir. Bunun için geç boşalma problemi hakkında kesin olarak bir şey söylemek yanlış olacaktır.

Geç boşalma genellikle cinsel ilişkide erkeğin kadından sonra veya kadının beklentilerinden sonra boşalması olarak tabir edilmektedir. Hatta hiç boşalmamanın olmaması da geç boşalma olarak ifade edilmektedir. Bu durum aslında kişilerin cinselliği nasıl yaşadığı ile de alakalı bir durumdur. Eğer ön sevişme çok fazla kısa tutulur ve cinsel ilişki için gereken uyarılma ortaya çıkmadan ilişkiye girilmesi geç boşalma nedenleri arasındadır. Bunun için bireyler cinselliği yaşarken sadece cinsel organları ile yaşamamalıdır. Cinsel hayatta en iyi cinsel organ aslında beyindir. Kişi beynine ne kadar hükmeder ve cinselliği beyninde ne kadar kurgularsa yaşanılacak ilişkiden alınacak zevk de bu denli iyi olacaktır.

Günümüzün en büyük sorunlarından biri de cinsel görüştür. Cinsel görüşlerin farklı oluşu ile de pek çok cinsel sağlık sorunu ortaya çıkmaktadır. Geç boşalma sorunu bu problemlerden biridir. Bunun için cinsellik hakkında yeterli bir bilgiye sahip olmalı ve ilişkilerinizi bu doğrultuda gerçekleştirmelisiniz. Geç boşalma sorununun da önlenmesi için cinsel uyarıcı ilaçların kullanımını rahatlıkla gerçekleştirebilirisiniz.

28 Ağu 2021 13:33

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.