WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Etkili Geciktiriciler

Geciktirici sprey, erkeklerin cinsel birleşme anında erken boşalmalarını önlemek amacıyla yapılmış bir ilaçtır. Bu ilaçla erken boşalmalara karşı koyabilirsiniz. Geciktirici sprey ile cinsel birlikteliklerde uzun süren birleşmeler sağlayabilirsiniz. Ereksiyon problemi birçok erkeğin başına gelen bir rahatsızlıktır. Bunun doğal tedavi yöntemleri bulunduğu gibi ilaçla tedavileri de vardır. Yapılan açıklamalara göre geciktirici spreyler tamamen doğal olarak satışa sunulmuş ilaçlardır.(Hepsi değil.) Kişi ne kadar çok kullanırsa o bölge o kadar uzun süre duyarsız kalacaktır. Geciktirici spreyler yaklaşık olarak 100 kullanımlıktır. Bütün kutuları bu şekilde üretilmiştir. 4-5 kez sıktıktan sonra iyice yedirmeniz gerekmektedir.
Ne Zaman Kullanılır?

Cinsel ilişkiden 20 - 25 dakika önce penisin ucuna sıkılarak elle iyice ovalanır ve yedirilir. Bu bölgede bir uyuşukluk meydana getirilir. Bunun sonucunda bu bölge uyuşur ve duyarsızlaşır. Böylelikle cinsel haz geciktirilir.

İçerisinde Genelde Neler Bulunur?

- İçerisinde su, etil alkol, clove yağı, nipajin m sodyum, liac yağı bulunmaktadır. Genelinde bu maddeler mevcuttur.

Zararları: Bu spreyleri kesinlikle ağza sıkmamanız gerekmektedir. Çünkü sıkılan bölgede lokal anestezi işlevi görmektedir. Bunun için ağza ve göze sıkılması büyük zararlara yol açabilir. Spreyler uçucu olduğu için sıkıldıktan sonra o bölge kurulandıktan sonra ilişkiye girilebilir. Spreyi uygun dozda kullanırsanız penisin derisine herhangi bir zararı olmayacaktır. Ancak aşırı derecede sıkılması deride bir hasara yol açabilir. Bunun için kullanım şeklini iyice okumanızı tavsiye ediyoruz. Bunların dışında spreyin herhangi bir yan etkisinin olmadığı firma tarafından belirtilmiştir. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Yararları: Geciktirici sprey, ereksiyon sorunları için üretilmiş bir spreylerdir. Ereksiyon süresini geciktirir ve erkeklerin erken boşalmasını önleyen bir ilaçtır. İlaç kullanılarak uzun süren bir ilişki yaşabilirsiniz.

28 Ağu 2021 14:33

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.