WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmayı Önleyici İlaçlar

Cinsel ilişki esnasında yaşanan boşalmanın penisin vajinaya girmesinden sonra cinsel olarak normal olan bir partneri tatmin edemeden yaşanması durumuna veya kişinin isteğinden önce boşalması durumuna erken boşalma adı verilir. Genellikle halk arasında dile getirilmesi utanç duygusuna ve eksiklik hissine sebep olduğundan rastlanma sıklığı pek fazla değildir. Ama 25 yaş altındaki genç erkeklerin en az 3’te 1’inde ve 40 yaşın üzerinde bulunan erkeklerin %10’unda var olduğu tahmin edilmektedir.

Aslına bakılırsa her erkek, hayatının belirli dönemlerinde çeşitli sebeplere maruz kaldığından ötürü erken boşalma olayı yaşayabilir. Önemli olan bunu geri dönülemez bir problem olarak algılamayıp tedavi yöntemlerini araştırmak ve uygulamaktır. Zira günümüzde gelişen tıp dünyası erken boşalmayı önleyici ilaçlar konusunda oldukça ileri bir konumdadır.

Özellikle erkeklerin cinsel hayatlarını düzene sokma konusunda Viagra ile atılan adımların devamı niteliğinde olan buluşlar sayesinde artık erkekler sağlıklı ve mutlu bir seksüel hayata sahip olabilmektedirler.

Erken boşalmayı önlemek için erkeklerin genel anlamdaki çözüm yolu ilaç kullanımına dayanmaktadır. İlaç kullanımı ile erken boşalmanın önlenmesi mümkün olmaktadır. Fakat ilaç kullanımlarında genel olarak kalıcı bir tedavinin oluşumu çoğu zaman gerçekleşmektedir. Özellikle geciktirici ürünler bu anlamda sadece anlık ilişkilerinizin sorunsuz yaşanmasını sağlamaktadır. Bitkisel olan ilaçların çoğu da hemen hemen anlık ilişkilerinizi kurtarmaya yaramaktadır. Kalıcı bir tedavi için ilaç kullanımı sadece destek amaçlı gerçekleştirilebilir.

Erkeklerin kabus olarak nitelendirdiği erken boşalmanın önlenmesi kişinin öncelikle kendi isteği ile gerçekleşecektir. Düşüncelerin, fikirlerin ve görüşlerin olumsuz olarak gördüğü ve nitelendirdiği birçok konu düşünülmemelidir. Cinselliğin ilk başladığı nokta beyin olduğu için çözüm arayışına da ilk olarak beynin sorgulanması olarak başlanılmalıdır. Gerekiyorsa psikoterapi tedavisine dahi başlanılması gerekmektedir.

Cinsel takviye olarak kullanabileceğiniz geciktiriciler bolt, k.l.g, big man, viga 6000 sprey, rhino, eros, stag 9000, supra pe, delay 48000 ve afrodix tablet ürünleridir.

28 Ağu 2021 23:23

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.