WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmayı Önleyici

Erken boşalma pek çok erkeğin sorunu ve başlarına gelmesinden korktukları bir durum olarak dikkat çekmektedir. Erken boşalma aslında cinsel ilişkinin istenildiği kadar uzatılamaması olarak düşünülse de, çeşitli kaynaklar 30 saniye ile 2 dakika arasında kalan süre içinde boşalmanın gerçekleşmesine erken boşalma demektedirler.

Erken boşalmayı önleyici yöntemler tamamen erkeğin iradesinden geçmektedirler. Erkek kendini sonu belirsiz ve zaman sınırlaması olmayan bir cinsel aktiviteye yönlendirebilirse erken boşalma sorununu aşabilir. Böylelikle partneri ile arasındaki yakınlık en yüksek düzeye çıkar ve bu yakınlık süreklilik kazanır.

Cinsellikte önemli olan son noktayı düşünmeden telaşsız bir şekilde yaşanılan o ana ve hissedilen hazza yoğunlaşmaktır. Ayrıca yoğunlaşırken erkek bedeninin serbestçe hareket etmesine olanak tanınması, cinselliğin doğal bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulunur. Bu nedenle erken boşalmayı önleyici olarak boşalma süresini uzatmak değil, kişiyi telaşsız bir birleşmenin getireceği yakınlık duygusuna ulaştırmak, zamansız bir şekilde cinsel birleşme becerisini ve kalıcı olarak boşalma refleksi üzerinde istemli denetim sağlamayı öğretmek esas olmalıdır.

Erken boşalmayı önleyici olarak düşük uyarım ve heyecan düzeyinde cinsel aktiviteye devam edilmeli, aşırı heyecan duyulduğunda sakinleşene kadar beklenmeli ya da yavaşlamalı ve sakinleştikten sonra yeniden cinsel aktiviteye başlanmalıdır. Bu sayede cinsel heyecanı arttırıp azaltma becerisini kazanıp, istemeden boşalma alışkanlığından uzak durma öğrenilebilir. Ama bu süreç içinde boşalmayı kontrol etmeyi öğrenirken sabırsız olunmamalıdır. Çünkü önemli olan heyecan düzeyi arttığında geri çekilmeyi başarmaktır. Erken geri çekilmek, geç kalmış olmaktan her zaman daha iyidir. Boşalmayı kontrol etmeyi değil, boşalmanın istem dışı bir şekilde gerçekleşmemesi için heyecan düzeyini kontrol etmeyi öğrenmek, erken boşalmayı önleyici en etkili yollardan biridir.

Erken boşalmayı anlık ilişkilerinizde de olsa yaşamak istemiyorsanız eğer bunun için cinsek takviye ürünü olan geciktiricilerin kullanımı gerçekleştirilmelidir. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile mükemmel bir cinsel aktivitenin yaşanacağından şüpheniz olmamalıdır. Geciktirici ürün olarak erkeklerin genellikle tercih ettiği ürünler ise k.l.g, viga 60000, procomil, porcodile, delay 48000 ve supra pe gibi ilaçlardır.

28 Ağu 2021 23:18

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.