WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmayı Önleyen En Etkili İlaç

Dünya üzerinde milyonlarca erkeğin korkulu rüyası kabul edilen prematüre ejakülasyon erkeğin boşalma refleksi üzerinde söz sahibi olamaması durumu olarak nitelendirilebilir. Sadece erkeğin yaşadığı bir cinsel sıkıntı olmakla birlikte etkileri hem erkeği hem de kadını etkileyebilmektedir. Bu bakımdan çözümü için de bireysel olarak değil bir bütün olarak hareket etmekte fayda olmaktadır. Zira erken boşalma yaşayan erkek partneri tarafından devamlı aşağılanıp, ezilirse erkek için bu sorunu atlatmak çok zor bir durum olabilir. Aksine bu sorunu yaşayan erkek için destek olan bir partner gerekli tedavi süreci için motivasyon kaynağı olabilir.

Erken boşalma konusunda en önemli noktanın moral ve isteklendirme olduğu belirtildikten sonra sıra uygulanacak tedavi yöntemine gelmektedir. Bu noktada birçok farklı çözüm önerilebilmekle birlikte erkeklerin daha çok merak ettiği, erken boşalmayı önleyen ilaç olup olmadığıdır. Zira ilaçlar hayatımızda kullanım ve tedavi bakımından önemli bir yer ettiğinden ilk akla gelen erken boşalmayı önleyen ilaçtır.

Bu konu başlığı altında erken boşalmayı önleyen ilaç olarak Paris’te cinsel tedaviler kongresinde tanıtımı yapılan Priligy bir devrim niteliği taşımaktadır. İçeriğinde etken madde olarak dapotextine barındıran Priligy cinsel potansiyel artırımından ziyade erken boşalma üzerine geliştirilen bir ilaç olması bakımından da dikkat çekmektedir. Zira bugüne kadar cinsel alanda yapılan ilaç geliştirme çalışmaları genelde performans artırma konusu üzerinde etkili olmaktaydı.

Erken boşalmayı önleyen ilaç olarak telaffuz edilen Priligy 22 ülkeden 6 bin erken boşalma sorunu yaşayan erkek üzerinde denenmiş ve gayet olumlu sonuçlar elde edilmiştir. Erken boşalmayı önleyen bu ilaç cinsel ilişkiden 1-3 saat oral yoldan alınmak sureti ile kullanılmakta olup, kullanıcı yaş grubu olarak 18-64 yaş aralığı işaret edilmektedir. Yine de bir uzman kontrolü ile kullanılması tavsiye edilen erken boşalmayı önleyen ilaç bu alanda bir ilk olarak tarihe geçmiştir.

28 Ağu 2021 23:09

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.