WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmayı Önlemek Mümkün mü?

Erken boşalma erkekler için sorun olan fakat çözümü mümkün bir cinsel sorundur. Erken boşalmayı önlemek amacı ile çeşitli yöntemler denenebilir.

Erken boşalmayı önlemek için uygulanabilen ilk yöntem;

Başlamış olan bir orgazm refleksini geri döndürmenin en iyi yollarından birisi skrotum (testis torbası) ile anüs arasındaki tam orta noktaya kısa ve güçlü ani basınçlar uygulamaktır. Ayrıca penisin kavernöz cisimlerinin tam vücuda yaklaştığı yere de benzer biçimde 8-10 kez basınç uygulandığında başlamakta olan bir orgazm refleksi durdurulabilir. Burada önemli olan psikolojik uyarılardan birisi, eşinizin dikkatini başka bir yöne çekmektir. Eşiniz geri dönülmez noktaya yaklaştığının işaretini size verdiği zaman mutlaka bu uyarımı verin ve ilişkinin durmasını sağlayın. Eşiniz biraz dinlendikten sonra tekrar uyarıma geçebilirsiniz.

Erken boşalmayı önlemek için uygulanabilen ikinci yöntem;

Bu yöntemi erkek uygulamalıdır. Penisin vajinadan çıkarılıp, çok sığ ve yavaş girişlerle devam edilmesi, boşalmaya yakın tamamen dışarı çıkarılması ve biraz sonra devam edilmesi gerekir. Taocu sevişme yönteminin özü de bu yönteme dayanır.

Erken boşalmayı önlemek için uygulanabilen üçüncü yöntem;

Eşinizin kritik noktaya yaklaşması halinde bir kaç kez derin nefes alarak aşağı doğru basınç uygulaması (ıkınması) geçici olarak boşalmayı durdurur.

Erken boşalmayı önlemek için uygulanabilen dördüncü yöntem;

Bu yöntem için kadının üstte olduğu pozisyonlar seçilmelidir. Kritik noktaya gelindiği zaman penis dışarı çıkarılmalı ve penisin başının çevresi baş ve işaret parmağı ile ani olarak sıkıştırılmalıdır. 4-5 sıkıştırma uyarısı erkeğin orgazm refleksini kaldıracaktır.

Erken boşalmayı önlemek için uygulanabilen beşinci yöntem;

Boşalma sırasında testisler yukarı doğru çekilir. Bu çekilmenin engellenmesi orgazm refleksini geri döndürebilir. Bunun için yukarı çekilmekte olan testisleri başparmak ile işaret parmağın altında kalacak biçimde testis torbasını boğumlayan ve yukarı çekilmekte olan testisleri başparmakla işaret parmağın oluşturduğu halkanın altında bırakacak biçimde sıkıştırın ve acıtmadan hafifçe testislere aşağı doğru basınç verin.

Sonuçta erken boşalmayı önlemek için bu tarz yöntemleri çoğaltmak ve uygulamak kişinin kendi elindedir. Kişi kendisinde iyi sonuçlar veren farklı bir teknik ile erken boşalmanın önüne geçebilir.

28 Ağu 2021 23:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.