WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmayı Nasıl Önlerim

Erken boşalma, erkek bireyin boşalma refleksi üzerinde çok az kontrol sahibi olduğu veya hiç kontrol sahibi olamadığı durum bir olarak nitelendirilebilir. Kontrolsüz boşalma yaşayan erkek cinsel ilişki sırasında yoğun utanç yaşayabileceği gibi kendisini cinsel ilişki için yetersiz, eksik, aşağılanmış olarak görebilir. Dolayısıyla erken boşalma problemine sahip bir erkeğin iç dünyasında yaşadığı bu sıkıntılar onun hayatının her alanına olumsuz etki edebilir. İkili ilişkilerinde öfkeli olma, kendine olan güvende azalma, kendini aşırı ispatlama duygusu gibi davranışlar erken boşalma durumuna maruz erkeklerin sıklıkla yaşadığı diğer sorunlardır.

Bu noktada erkek kendine devamlı olarak erken boşalmayı nasıl önlerim sorusunu sormaktadır. Bu düşünce tarzı ile devamlı aklını meşgul etmekle kalmayıp çeşitli değişik çözüm yollarına başvurabilmektedir. Bunların sonucu da çoğu zaman bilinçsiz deneyimlerle başarısız girişimlerin ötesine gitmemektedir. Erken boşalmayı nasıl önlerim diye düşünürken aslında zamanla kendisini psikolojik olarak daha da kötü bir duruma sokmaktadır. Zira erken boşalma diğer cinsel rahatsızlıkların çoğunda olduğu gibi insan psikolojisi ile yakından alakalıdır.

Erken boşalmayı nasıl önlerim diye düşünen bir erkek ilk olarak paniğe kapılmadan mantıklı bir şekilde bu durumu giderebilmek adına doktora başvurabilir. En iyi yöntem, daima konusunda bilgili bir tıp uzmanına danışmaktır. Anlık ilişkilerinizi sorunsuz yaşamak içinde geciktirici ürünlerin kullanımını gerçekleştirmelisiniz. Geciktirici ürünler kalıcı bir tedavi yöntemi sağlamadığından dolayı sadece o anlık cinsel aktivitenizi gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır.

Geciktirici ürünler ile cinsel ilişkinizin ve orgazm sürenizi uzatacağınızdan partnerinizin cinsel arzularını da rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Ülkemizde erkeklerin geciktirici ürün olarak kullandıkları genel ürün çeşitleri geciktirici sprey ve geciktirici hap olmaktadır. Cinsel hayatına renk katmak isteyen ve partnerini etkilemek isteyen her birey geciktirici ürünlerin kullanımını rahatlıkla gerçekleştirebilir. Bu ürünler cinsel takviye ürünü olduğundan dolayı zararsız ve yan etkisiz ürünlerdir.

28 Ağu 2021 23:25

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.