WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmayı Engelleyen İlaçlar

Cinsel ilişkiden önce yaşanılan boşalma durumu, penisin vajina içinde iken 1 - 5 dakikadan daha kısa süre içerisinde yaşanılan boşalma durumu erken boşalma durumlarına tanım olarak kullanılabilecek durumlardır. Erken boşalma erkeğin kendi isteği ile olan bir durum değildir. Dolayısı ile tedavi olmak için dışarıdan alınacak yardım önem arz etmektedir. Öyle ki tıp ilerledikçe artık tedavisi imkânsız birçok rahatsızlık tarihe karışmakta ve hastalıktan önce önlemler alınıp tamamen etkileri yok edilmektedir. Cinsel sorunlarla ilgili rahatsızlıklar da her geçen gün azalmakta ve var olan rahatsızlıklar için yeni tedavi yöntemleri bulunmaktadır.   

Erkeklerin en büyük cinsel problemlerinin başında gelen erken boşalma sorunu belli bir yaştan sonra her erkekte görülebilmektedir. Fakat bu durumun bir hastalık olduğunu söylemek yanlış olur. Bireysel olarak erken boşalma süresi değiştiğinden belirli bir standart yoktur.

Kişiden kişiye değişen erken boşalmayı engelleyen ilaçlar ve tedaviler bulunmaktadır. Kimi erkek üzerinde ilaç tedavisi daha iyi sonuç verirken kimi erkekte uygulanan terapiler tam sonuç vermektedir. Bu sebeple öncelikle birey sorun olarak gördüğü erken boşalmayı araştırıp, eğer kendi bilgisi ışığında anlayamadıysa bir uzman hekim ile görüşerek tedaviye ihtiyacı olup olmadığını belirleyebilir.  Eğer tedaviye ihtiyaç varsa uygun ilaç ve terapilerle bu problemi aşmak mümkündür. Geç boşalmayı sağlayan birçok ürün bulunmaktadır. Erken boşalmayı engelleyen ilaçlar olarak genelde geciktirici ürünlerdir.

Geciktirici ürünlerin kullanımı ile erken boşalma sorunu tarih olacak ve cinsel ilişkilerinizi sorunsuz yaşayabileceksiniz.  Geciktirici ilaçlar olarak en çok kullanılan ürünler k.l.g, viga 50000, bolt, joys, eros krem, maxman krem, big man, supra pe ve stag 9000 olmaktadır.

28 Ağu 2021 23:25

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.