WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmaya Doğal Çözüm

Erken boşalmak, erkeğin boşalma dürtüsünü hiçbir şekilde kontrol edememesi ve ya çok az kontrol etmesi durumu olarak özetlenebilir. Bu sorunda erkek asla boşalmasını kontrol edemeyeceği hissi ile kaplıdır. Kontrolsüz boşalma yaşayan erkekler bu durumun devamında yoğun utanç, eşine karşı cinsel anlamda yetersizlik, cinsel eksiklik, aşağılanmış ve küçük düşme hisleri ile mücadele eder. Erken boşalan kişi, partnerine yeterli olamamanın sıkıntısı ile seksten uzaklaşmakta ve sertleşmede sorun yaşayabilmektedir. Ciddi psikiyatrik sistemli bir uygulama, eşler arası uyumlu çalışma gereklidir ve eğer düzenli uygulanırsa çok kısa sürede bu sorun ortadan kalmaktadır.

Erkeğin erken boşalmasını önlemek için çeşitli uygulamalar mevcut olup genelde erkek önce bu yöntemleri kendisi denemelidir. Eğer başarılı olamazsa bu sorunun çözümü bir uzmandan destek almalıdır. Erken boşalmaya doğal çözümler ise bütün yöntemler içerisinde güvenilir ve saf olmaları bakımından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunların başında mentol ile bal karışımı gelir. Bal ile mentol karıştırılıp cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penise sürülür. Bu, erkeğin kolay sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlar. Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise partnerin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağla¬yacaktır.

Başka bir erken boşalmaya doğal çözüm ise 200 gr. Bal ve 100 gr. dövülmüş turp tohumu ile karıştı¬rılıp sabah ve akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım boşalmayı geciktirecektir.

Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bar¬dak suda 1-2 dakika kaynatıp biraz soğuduktan sonra içmek erken boşalmaya doğal çözümler arasında etkili olanlardandır. Bu sinirlerin gevşemesini ve kişinin rahatlamasını sağlaya¬rak erken boşalmayı geciktirecektir.

Ayrıca melisa, sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çay¬larını içmek, sinir sistemi rahatlatmada ve daha başarılı bir cinsel temas sağlamada etkili olduğundan erken boşalmaya doğal bir çözümdür. Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Bunlar kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir.

28 Ağu 2021 23:02

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.