WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmaya Bitki

Ülkemizdeki birçok erkek, erkekliğini kendisine ve partnerine gösterme paniği içerisindedirler. Bunun yanında çok aceleci bir telaşla cinsel ilişki içerisine girerler. Böylece ister istemez erken boşalma ile ilgili problem yaşamaktadırlar. Bunun sonucu olarak hem cinsel yaşam da hem de kişilerin sosyal yaşamlarında bozulma baş gösterir. Giderilmesi için oldukça etkili yöntemler olmakla birlikte çoğu erkek özellikle ülkemizde böyle bir sorunu bir doktor ve ya uzman ile paylaşmaktan çekinirler.  Dolayısı ile bitkisel çözüm arayışına girerler.

Erken boşalmaya bitki ile çözüm sağlamak mümkündür. Bu bitkilerden biri Saw Palmettodur. Güney Amerika’da yetişen küçük palmiye ağacı meyvesidir. Ülkemizde çeşitli aktarlardan temin edilebilmektedir. Erken boşalmaya bitki ile çözüm için önerilen bir diğer bitki Macadır. Erkeklerde cinsel iktidarsızlık ve sertleşme problemlerine yardımcı olabilir. Her iki cinste de doğal hormon dengeleyici etkisi vardır. Erkeklerde erken boşalma sorununa karşı etkili bir bitkisel çözüm sağlar. Bir Uzakdoğu bitkisi olan gingko biloba erken boşalmaya bitki ile çare arayanların oldukça fazla başvurduğu bir bitkidir. Yine aktarlardan temini yapılabilmektedir.

Bunlardan başka tribulus terrestis’de erken boşalmaya bitki ile çözüm bulmak isteyenlerin tercihleri arasındadır. Erkeklerde testosteronu arttırıcı, dengeleyici ve normal seviyesini koruyucu,  erkek menopozu (andropoz) semptomlarını azaltıcı,  erkeklerde sperm sayısı, miktarı ve hareketliliğinin arttırıcı, cinsel fonksiyonları düzenleyici etkileri de mevcuttur.

Piyasada siyah kimyon, siyah susam gibi isimler ile de bilinen çörek otu da erken boşalmaya bitki kaynaklı bir çözüm yöntemidir.

Kullanım Şekli ve dozu olarak 10 gr. çörek otu toz haline getirilerek bal ile macun yapılır ve yutulur. Buna bir müddet devam edilir. Ya da 4 bardak suya 30 gr. tohum konularak kaynatılır. Günde 3 kere 1er bardak içilir.

28 Ağu 2021 22:59

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.