WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmanın Bitkisel Tedavisi

Erkeğin henüz boşalmak istemediği halde boşalması olarak tarif edilen erken boşalma, orgazma ulaşma anında meni sıvısının çok erken ve kontrolsüz bir şekilde boşalmasıdır. Cinsel ilişki esnasında veya hemen öncesinde görülebilen bu olumsuzluk ciddi psikolojik sıkıntılara yola açabildiği gibi evlilikte de ciddi problemler doğurabilmektedir. Zira cinsel yaşamında doyuma ulaşamayan kadın bunları çok sorun yapabilir. Bu gibi durumlarda erkek de kendisini partneri için yetersiz göreceğinden tamamen istenmeyen ruhsal ve psikolojik sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Erken boşalma, erkek ve kadın partnerinin seksüel yaşamında sorunlara neden oluşturmaya başladığı noktada tıbbi bir problem olarak düşünülmelidir.

Erken boşalma oluşumunda birçok neden olmakla birlikte genellikle temel neden psikolojiktir. Zihinsel ve duygusal sağlığı etkileyen stres, depresyon ve diğer faktörler erken boşalma görülmesinde oldukça etkili rol oynamaktadır.

Erken boşalmayı önleyici bilinen yaygın bir tıbbi çözüm yolu yoktur. Bununla birlikte erken boşalmanın bitkisel tedavisi daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu bitkisel tedaviler uygulanmadan önce kişi cinsel partnerine karşı daima sağlıklı ve olumlu düşünceler beslemelidir. Eğer cinsel yaşantıda gerginlik, sıkıntı, suçluluk, düş kırıklığı gibi düşünceler oluşmuş ise psikoterapik yardım almaktan çekinmemelidir. Bütün bunlar sağlandıktan sonra uygun tedavi yöntemi uygulanabilir.

Erken boşalmanın bitkisel tedavisi özellikle ülkemizde oldukça yaygın durumdadır. Aktarlarda ve bitkisel eczanelerde istek ve amaç doğrultusunda hazırlanan bitkisel karışımlar erken boşalma gibi cinsel sağlık sorunlarına etkili çözümler üretebilmektedir. Erken boşalmanın bitkisel tedavisi olarak hazırlanan bu karışımlarda genellikle çemen tohumu, çakşır otu, zencefil, yulaf, sarı kantaron, melisa, yaban sümbülü yaprağı, anason, enginar, hindiba, deve dikeni ve tarçın çiçeği kullanılmaktadır. Ayrıca kırmızı reishi mantarı ve C vitamini içeren bitkiler de erken boşalmanın bitkisel tedavisinde tercih edilen bitkilerdendir.

Bitkisel tedavinin bir başka yöntemi olarak geciktirici ürünler kullanılmaktadır. Bitkisel geciktirici ilaçların kullanımı ile erken boşalma önlenmekte cinsel ilişkinizi sorunsuz yaşayabilmektesiniz. Bitkisel geciktiriciler kalıcı bir tedavi amacı ile kullanılmamalıdır. Bu ürünler sadece anlık ilişkilerinizi gerçekleşmesini sağlayacak mükemmel etkiler sunmaktadır.

28 Ağu 2021 23:20

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.