WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmama Teknikleri

Erkeklerin boşalmayı kontrol etmeleri biraz zaman isteyen ve adapte olmalarını gerektiren bir durumdur. Vücudun bu duruma adapte olması zor ve zahmetli bir sürece bağlıdır. Ama vücut alıştıktan sonra istemsiz olarak bunu benimsemiş olur. Burada önemli olan kişinin kendisi için en uygun erken boşalmama tekniğini bulması olarak düşünülebilir.

Erken boşalmama teknikleri arasında açık havada dolaşmak, heyecanlardan ve ön yargılardan uzaklaşmak, sıkça banyo yapmak, sinir sistemini dinlendirici ortamlarda bulunmak, cinsel birleşmeden önce hafif şekilde alkol almak, karşı cinse karşı daima sağlıklı ve uyumlu düşünceler beslemek, cinsel ilişkiyi bir kanıt testi olarak görmemek gibi metotlar oldukça basit ama etkili olanlarıdır.

Diğer erken boşalmama teknikleri ise dur-başla, sıkıştırma olarak belirtilen tekniklerdir. Dur-başla tekniği mastürbasyon yolu ile veya eş tarafından erkek boşalma sınırına gelinceye kadar uyarılır fakat boşalma olmadan hemen durulur. Erkek kendini tutup boşalmadan biraz bekledikten sonra bu işlem 2-3 kez daha uygulanır. Daha sonra boşalmaya izin verilir.

Diğer erken boşalmama tekniği ise dur-başla tekniğine çok benzeyen sıkıştırma tekniğidir. Bu yöntemde erkek boşalma noktasına kadar uyarılır ve boşalmadan hemen önce sıkıştırılarak boşalma önlenir. Yine birkaç kez uygulama yapıldıktan sonra boşalmaya izin verilir. Tüm bu erken boşalmama teknikleri erkeğe boşalmayı kontrol etmeyi amaçlamaktadır.

Bütün bunların haricinde erken boşalmama tekniği olarak psikolojik tedavi almak da mümkündür. Zira erken boşalma sorunun arkasında depresyon gibi çeşitli ruhsal sorunlar olabilir. Aynı zamanda bazı cinsel takviye ürünlerinin kullanımı ile de erken boşalma anlık olsa da önlenmektedir. Erkek. Partneri karşısında verimsiz ve yetersiz bir performans sergilememek istiyorsa bunu geciktiriciler ile sağlayabilir. Geciktirici ilaçların kullanımı ile kalıcı bir tedavi mümkün olmamaktadır. Ancak o anlık ilişkinizi sorunsuz yaşayabilir ve mükemmel bir haz alımını gerçekleştirebilirsiniz.

28 Ağu 2021 23:20

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.