WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmada Tedavi

Yüzyılımızın başında dünyanın en önde gelen cinsel bilimcisi olan Havelock ELLIS’in yaşamı boyunca erken boşalma sorunundan kurtulamadığını bilirsek, tedavinin ne denli anlamlı bir süreç olduğunu da görebiliriz.

Sonu belirsiz ve zaman sınırlaması olmayan bir cinsel aktiviteye erkekler yönlendirilmelidir. Böylece çiftler arasındaki yakınlık en yüksek düzeye çıkar ve bu yakınlık süreklilik kazanır. Cinsel yaşam için önemli olan son noktayı düşünmeden telaşsız bir şekilde duygularımıza yoğunlaşmaktır. Ayrıca yoğunlaşırken bedenimizin serbestçe hareket etmesine olanak tanırsak, cinsellik doğal bir şekilde gerçekleşir. Aksi takdirde “nasıl cinsel birleşme olmalıdır” kavramını tanımlayan toplumun genelinde kabul görmüş cinsel mitlere uygun bir şekilde hareket edersek, ani bir boşalma kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle erken boşalmanın tedavisinde boşalma süresini uzatmak değil, kişiyi telaşsız bir birleşmenin getireceği sonsuz yakınlık duygusuna ulaştırmak, zamansız bir şekilde cinsel birleşme becerisini ve kalıcı olarak boşalma refleksi üzerinde istemli denetim sağlamayı öğretmek esas olmalıdır.

Cinsellik yaşanırken kişi cinsel korkularından uzak durmalı ve kafasında olumsuz hiçbir düşünceye yer vermemelidir. Tamamen cinselliğe konsantre olmalı ve partneri ile istediği cinsel hazzı yaşayabilmek adına eylemlerde bulunmalıdır. Böylelikle erken boşalma sorunu zamanla ortadan kalkacaktır. Eğer bu sorunun önüne geçmekte zorlanıyor iseniz geciktirici ürünlerin kullanımını da gerçekleştirebilirsiniz. Geciktirici hap, geciktirici sprey, geciktirici krem ve jel ürünlerinden isteğinize uygun olanı kullanarak cinsel hayatınızda sorun yaşamanız neredeyse imkansız denilebilir.

28 Ağu 2021 23:31

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.