WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmada İlaç

Erken boşalma erkeklerde orgazma ulaşma anında meni sıvısının çok erken ve kontrolsüz şekilde boşalması olarak nitelendirilebilir. Bu durumun tarifi erkeğin henüz boşalmak istemediği halde boşalmasıdır. Bu durum cinsel ilişki sırasında veya cinsel ilişkiye başlamadan önceki aşamalarda meydana gelebilir. Erken boşalma sorunu olan bir erkek bu sorundan dolayı ciddi psikolojik sıkıntılar yaşayabilir.

Birçok erkek hayatının bir döneminde kontrolsüz veya erken boşalma durumu ile karşılaşabilir. Erken boşalma erkeğin veya eşinin cinsel hayatında sorunlara neden olmaya başladığı noktada tıbbi bir problem olarak kabul edilir.

Erken boşalmada tanı kişinin şikâyetlerine bağlı olarak konulur. Psikolojik herhangi bir etken saptanamamışsa fiziksel muayene gerekli olabilir.

Erken boşalma problemi belirlendikten sonra uygun tedavi yöntemine geçilmelidir. Piyasada erken boşalmada ilaç olarak etkili olduğu belirtilen birçok destek ürünü bulunmaktadır. Oysa bunlar sadece bitkisel içerikli ve anlık çözümler üretmeye yarayan, reçetesiz satılabilen ilaçlardır.

Erken boşalmada ilaç denilince akla ilk olarak doktor tavsiyesi ile verilen reçeteli ilaçlar gelmelidir. Bunların başında ise tıp dünyasında bir devrim olarak nitelendirilen dapoksetin gelmektedir. Ayrıca erken boşalmaya neden olan duruma göre antidepresan tedavisinde kullanılan ilaçlar yardımı ile de erken boşalma önlenebilir.

Ülkemizde erkeklerin erken boşalma için kullandığı ilaçlar geciktirici ürünlerdir. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile mükemmel bir cinsel aktivite yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın. Uzun süreli bir cinsel ilişkinin sonunda partnerinizden duyacağınız gurur verici sözler sizi mutlu edecek ve kendinize olan güven duygunuzu kazandıracaktır. Kullanımını gerçekleştireceğiniz geciktiriciler ise big man, delay 48000, stag 9000, eros, porcodile, rhino, procomil, k.l.g, viga 50000 ve bolt ürünleridir.

28 Ağu 2021 23:22

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.