WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalma Önleyici İlaçları

Özellikle düzenli bir cinsel yaşamı olmayan erkeklerin sıklıkla yaşadığı cinsel sorunlar arasında erken boşalma problemi en ön sıradadır. Hiç istenmese de oluşumu her zaman ve her yaşta mümkün olan bu durum erkeğin kişilik karakteri üzerinde birçok olumsuzluğa sebebiyet verebilmektedir. Erken boşalan erkek gittikçe panik bir yapıya bürünmenin yanında her cinsel ilişkisinde acaba erken boşalacak mıyım sorusu ile kafasını meşgul etmektedir. Tabi ki bu durumun sonucu tahmin edilebileceği gibi hüsrandır. Benzer şekilde erkeğin ikili insan ilişkilerinde de olumsuzluklar doğurabilmektedir. Erken boşalan kişi tedirgin, kendine güvensiz ve asabi olacaktır. Karşısındaki kişiyi kırmaya oldukça eğilimli bir yapısı vardır. Anlaşılacağı üzere erken boşalma erkek bireyin hayatının her alanında tam bir kararmaya neden olmaktadır.

Bunlardan kurtulmak için kişinin erken boşalma sorununun çözülmesi gerekmektedir. Tahmin edildiğinin aksine bu hiç de zor olmamaktadır. Zira gelişen tıp sayesinde erkek cinsel sıkıntılarından rahatlıkla kurtulabilmektedir. Bu tedavi sürecinde erken boşalma ilaçları oldukça etkili bir yer tutmaktadır. Uzman bir doktor tarafından tavsiye edilmek suretiyle dopamine antagonistleri, antidepresanlar, anksiyolitikler, anestezik etkili kremler erken boşalmanın ilaçları arasında önemli bir yer tutmaktadır.

Bu bilinen ilaçların haricinde erken boşalmanın ilaçları adı altında alternatif tıp kapsamında birçok ilaç kişilerin erken boşalma sorunu için çare oluşturmaktadır. Bunlardan yaygın olanları V-Pills olarak belirtilebilir. Erken boşalmanın yanında daha birçok erkek cinsel sorunu üzerinde etki etmeyi amaçlayan ürün bitkisel içeriği ile dikkat çekmektedir. İçeriğinde E vitamini, B3 vitamini, alıç meyvesi, saw palmetto, gingko biloba yaprağı, çin ginsengi kökü, damiana yaprağı, demir dikeni meyvesi, yulaf samanı ve azgın teke otu bulunmaktadır. Görüldüğü üzere erken boşalmanın ilaçları içerisinde bitkisel gıda takviyeleri de oldukça geniş etkilere sahip olabilmektedir.

Ayrıca erken boşalmanın ilaçları olarak özellikle sanal piyasada çok rahat bulunabilen geciktirici spreyler ve kremler vardır. Bull power jel, remans dooz, procomil sprey, delay 28000 en yaygın ve en etkili olanlarıdır. Bu ilaçların krem ve ya sprey şeklinde olması çok kolay kullanım sağlamanın yanında kısa sürede etki etmesi sayesinde cinsel ilişkiden çok kısa bir süre önce kullanılabilmektedir. Tek dezavantajları ise kalıcı değil geçici çözümler üreten ilaçlar olmalarıdır.

28 Ağu 2021 23:09

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.