WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalma İlaç Tavsiyesi

Günümüzde cinsellik denince insanların aklına tamamen boşalma duygusu gelmektedir. Oysa cinsel ilişki tamamı ile bir bütündür. Sadece orgazm noktası değil, paylaşılan fiziksel ve duygusal anlar, insanlara doyumsuz hazla verebilen sevişmeler bu oluşumun önemli birer parçalarıdır. Bakıldığında bütün bunları uygulayan ve ya yaşayan birey sayısı çok azdır. Zaten evlilik dışı yaşanılan ilişkilerin çoğunda bu tarz şeylerin beklenmesi pek gerçekçi olmamaktadır. Para karşılığı birlikte olunan bir kadın erkek ile o andan başka ne paylaşabilir ki.

İşte erken boşalma da bahsedilen bu olguların neticesinde gelişen bir cinsel sorundur. Sonuçta kişiler zamanla sadece boşalmaya odaklandığından yaşanılan orgazmın süreleri gitgide kısalmaktadır. Bunu engellemek pek tabi mümkündür. Sonuçta insanın kendi becerileri ile oluşan durum yine insanın kendi gayreti ile giderilebilir.

Erken boşalmada etkili birçok yöntemin varlılığının yanında ilaç tedavisi ayrı bir yer tutmaktadır. Erken boşalma ilaç ile oldukça etkili tedavi edilebilir.

Uygulanacak antidepresan ürünler, lokal uyuşturucu etkili losyonlar, geciktirici kremler erken boşalma ilaç tedavisinde sık sık tercih edilmektedir. Bununla beraber sayılan bu ilaçların kişi üzerindeki etkileri bünyeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Erken boşalma ilaç tedavisinde tercih edilen bir başka yöntem de alternatif tıp ürünleri olarak kabul edilebilir. Piyasada çok sayıda bitkisel içerikli ürün bulunması mümkündür. Erken boşalma ilaç tedavisi için kullanılan ilaçlarda etken madde genelde Uzakdoğu kökenli bir bitki olan ginsengdir. Artık ülkemizde hemen her aktarda rahatlıkla bulunabilen bu afrodizyak etkili bitki erken boşalma sorunun yanında çeşitli karışımlara eşlik ederek diğer cinsel işlev bozukluklarında da etkili olabilmektedir.

Erken boşalma ilaç tedavisinde modern tıp ise yaptığı araştırma ve deneyler neticesinde etken maddesi dapotextine ismi verilen Priligy adlı bir ürün geliştirmiştir. Tüm dünya üzerinde erken boşalma sorunu görülen 6000 erkek üzerinde denenen ürün oldukça etkili sonuçlara imza atmıştır.

28 Ağu 2021 23:03

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.