WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim Forum

Erken boşalma sorunu yaşıyor, yaşadığınız sorunun hangi sebeplerden ortaya çıktığı hakkında bir fikriniz yok ve ne yapacağınız konusunda hiç bir şey bilmiyorsanız eğer öncelikle yapmanız gereken alanında uzman bir doktora gitmek olmalıdır.

Erken boşalma sorunu her ne kadar psikolojik olarak görülen bir problem olsa da ilaç kullanımı, hormonal bozukluklar, penis yapısına bağlı sorunlar, kalp ve damar hastalıkları gibi durumlara bağlı olarak da görülmektedir. Bunun için de yaşadığınız sorunun ne olduğunu bilmeli ve en uygun tedaviyi uygulamalısınız.

Yaşadığınız sorun eğer psikolojik olarak ortaya çıkıyor ise geciktirici ürünlerin kullanımını gerçekleştirerek bu problemin üstesinden gelebilirsiniz. Geciktirici ürün kullanımı ile cinsel ilişkilerinizde orgazm süreniz daha uzun sürecek ve ilişkiniz boyunca partnerinizi tatmin etmekte hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz.

Geciktirici ürünlerin kullanımından maksimum verim alabilmek için doğru kullanımı şart olmaktadır. Genellikle geciktirici hap kullanımı tercih edilen ürünlerde ilişkiden 1 saat önce kullanılması önerilmektedir. Sprey kullanımı ise ilişkiden 30 dakika önce, geciktirici krem kullanımı da ilişkiden 40 dakika önce gerçekleştirilmelidir

Geciktirici ürünlerin kullanımı esnasında alkol almamaya ve yarı tok durumda olmaya muhakkak önem gösteriniz. Partnerinizi tatmin etmeye ve isteklerini karşılamaya yardımcı olan geciktirici ürünler, sizde bir özgüven hissi uyandıracak ve böylelikle bu durum performansınıza da yansıyacaktır.

28 Ağu 2021 14:05

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.