WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalıyorum Bitkisel Çözüm

Birçok erkek birey cinsel hayatlarının bir bölümünde kontrolsüz ve ya erken ejakülasyon problemi ile karşı karşıya kalabilmektedir. Erken boşalma, erkeğin ve ya eşinin seksüel yaşantısında sorunlara sebep olmaya başladığı noktada tıbbi bir problem olarak kabul edilmelidir.

Erkeklerde orgazma ulaşma anında meni sıvısının çok erken ve kontrolsüz bir şekilde boşalması şeklinde görülen erken boşalma cinsel ilişki sırasında ve ya cinsel ilişkiye başlamadan önceki aşamada meydana gelebilir. Erken boşalma sorunu olan bir erkek ve bunun paralelinde kadın bu sorundan dolayı ciddi psikolojik sıkıntılar yaşayabilirler.

Erken boşalma görülmesini tetikleyen çok sayıda nedenin varlığından söz etmek mümkündür. Sıklıkla oluşumun altında bulunan sebep psikojeniktir. Stresli bir yaşam tarzı, depresyon ile iç içe bir hayat ve diğer faktörler bu durumu ortaya çıkarabilir. Erken boşalmaya neden olan fiziksel nedenler arasında ise prostat büyümesi ve prostat iltihabı, kalp - damar hastalıkları, şeker hastalığı gibi hastalıklar sayılabilir.

Birçok erkek zaman içinde erken boşalma problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Uygulanacak tedavi ise kişiden kişiye ve durumun oluşumuna göre değişebilmekle birlikte erken boşalıyorum diyen birçok erkek bitkisel çözümlere, spermi arttıran yiyecekler vb. alternatiflere yönelmektedir.

Erken boşalıyorum diyen erkeklere özel üretilen bitkisel çözüm olarak Hekimzade Afrodix dikkat çekmektedir. Erken boşalıyorum, bitkisel çözüm arıyorum diyen bireylere sıklıkla tavsiye edilen gıda takviyesi olan Hekimzade Afrodix içerisinde havlıcan, ısırgn tohumu, polen, safran gibi bitkileri barındırmaktadır. Özellikle günde 3 defa yemeklerden 30-60 dakika önce 2 kapsül şeklinde tüketilen bitkisel gıda takviyesi kalıcı çözüm için 3 ay düzenli olarak kullanılmalıdır.

Erken boşalıyorum, bitkisel çözüm arıyorum diyen erkekler için önerilen bir başka takviye ürünü de Bycix Epimedium isimli üründür. İçeriğinde epimedium, ginseng, cinnamomum, astragalus ve rhodiola bitkilerinin ekstrelerini barındıran ürün erken boşalıyorum, bitkisel çözüm arıyorum diyen erkeklerde erken boşalmayı engellemenin yanında cinsel açıdan güçsüzlüğü de ortadan kaldırmaktadır.

28 Ağu 2021 23:19

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.