WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalan Erken Ne Yapmalıdır

Araştırmalara göre kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için düzenli ve kaliteli bir cinsel hayata da sahip olmak gerekir. Bu tek taraflı olmayıp, ilişki yaşayan her iki tarafında yaşanılan cinsel yaşamda söz hakkına sahip olması ve kendini tatmin etmesi gerekir. Özellikle bayanların en büyük sıkıntısı orgazm olamadan sonlanan cinsel deneyimlerdir. 40 yaş ve altındaki erkeklerde meydana gelen erken boşalma sorunu sadece erkek için korkulu bir rüya olmayıp kadınlar içinde istenmeyen bir durumdur.

Cinsel birleşmenin erken bitmesi kadının cinsel hazzı almadan ilişkinin bitmesine sebep olacağından ilerleyen dönemlerde cinsellikten soğuma ve cinsel isteksizlik durumlarına kadar varmaktadır. Bu sebeple erken boşalan erkeklerin bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için uzman bir hekime başvurarak gerekli olan uygun tedavi veya terapilerle, erken boşalmadan kurtulması gerekmektedir. Erkeklerde ki bu soruna karşı uygulanan tedavilerin başarı yüzdesi %99’dur.

Erken boşalan erkek ilk önce bu durumu bir ayıp, bir eksiklik ve ya bir hastalık olarak görmemelidir. Erken boşalma oluşmasında nasıl ki psikolojik nedenler rol oynamakta ise çözümünde de aynı etmenler rol oynayacaktır. Ayrıca cinsel takviye ürünü olan geciktiricilerin kullanımında sorunun üstesinden gelmenize oldukça fazla yardımcı olacaktır. Yalnız geciktirici ürünlerin kullanımı sadece o anlık bir başaranın elde edilmesini sağlayacağı için her ilişkinizde kullanmamanız sizler için daha sağlıklı olacaktır. Çünkü kişi belli bir süre sonra sırf bu ilaç kullanımından dolayı cinsel hayatındaki verimliliği kendine mal edebilmektedir.

Geciktirici ürünlerin kullanımını çok zor durumlarda kaldığınızda kullanmanız hem sizin hem de cinsel hayatınız için çok daha iyi olacaktır. Geciktirici ürün kullanımın da takviye amaçlı olarak geciktirici spreylerin kullanımını gerçekleştirmeye çalışınız.

28 Ağu 2021 23:26

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.