WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalan Erkeklerin İlaç Tedavisi

Her rahatsızlığın ve hastalığın tedavisine öncelikle uygulanacak tedavi yöntemlerini belirlemek ile başlanır.  Uygun ilaçları kullanarak tedaviden önce değişik şekiller ile önüne geçmeye çalışmak gerekir. Erken boşalma da bu rahatsızlıklardan biridir. Birçok basit uygulama gerektiren tedavi yöntemleri mevcuttur. Kişinin kendi kendine uygulayacağı bu yöntemler ile erken boşalmadan kurtulmaya çalışılır. Eğer başarılı olunamazsa erken boşalan erkekler tedavi olarak ilaç yöntemini deneyebilirler.

Erken boşalan erkeklerin tedavisi içinde uygun ilaç ve destek çalışmaları ile bu rahatsızlıktan kurtulmak artık çok zor değildir. Erken boşalan erkekler için uygun tedavi ve ilaç %99 iyi sonuçlar alınarak erken boşalma sorunu ortadan kaldırmaktadır. Kullanılan ilaçları kulaktan dolma veya kullananların ağzına dayanarak değil uzman bir hekim aracılığı ile kullanmak çok önemlidir. Aksi halde uzayan tedavi süreci bireye artık işkence haline gelmektedir. Bu iyileşme sürecini hem zora sokar hem ilaç ile tedavi edilmeye çalışılan rahatsızlığa artık psikolojik destek verilmesine de sebep olabilir.

Erken boşalma tedavisinde tam olarak kesinliği kanıtlanmamış olsa da antidepresan ilaç kullanan kişilerde yan etki olarak geç boşalma yaşandığı gözlemlenmiştir. Buradan erken boşalma tedavisinde antidepresan ilaçlarının da kullanılabileceği hükmüne varılabilmektedir. Hatta bazı uzmanlar kendilerine bu sorun ile gelen bireylere direkt olarak bu ilaçların önermektedirler.

Erken boşalan erkekler tedavi şekli olarak lokal anestezik krem biçimindeki ilaçları oldukça fazla oranlarda kullanmaktadırlar. Fakat bu tarz kremlerin etkisi geçici olduğundan ve lokal olarak penis başında uyuşmaya sebebiyet verip cinsellikten yeterince zevk alınmasını engellediğinden uzmanlar tarafından pek önerilmemektedir. Ayrıcabu bağımlılık haline getirilirse sorun yaşanır. Erken boşalma sorunu olan erkekler için tedavide kullanılan ilaçlar bireyde ereksiyon süresini uzatmalı, geç boşalmayı sağlamalı ve bunun sonucu kişinin moral kazanmasına yardımcı olmalıdır.

28 Ağu 2021 23:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.