WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkeklik Organı Büyütme

Cinsel hayatınızdan en iyi şekilde haz almak ve parterinizi tatmin etmek için erkeklik organı büyütme işlemleri ile bu isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Penisin büyüme işlemi için değişik uygulamalar ve faktörler bulunmaktadır.

Cerrahi operasyon, penis uzatma egzersizleri, penis büyütücü haplar, penis geliştirici krem ve jeller, vakum yardımı ile penisin uzaması gibi birçok işlem söz konusudur. Bu işlemlerden size uygun olanı hangisi ise erkeklik organınızı büyütmeye başlayabilirsiniz.

Ülkemizde en çok penis büyütücü hapların kullanımı söz konusudur. Bu haplar tamamen doğal bitkilerden elde edilerek üretilmektedir. Hapların insan sağlığı açısından şuana kadar hiçbir zararı görülmemiştir.

Bazı kişiler ameliyat tedavisi ile penis uzatma işlemini gerçekleştirmektedir. Ameliyat yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir. Penis uzatma işlemi esnasında penisin gömülü olduğu yağ dokusu içinden dışarı 4-5 cm çıkarılması ile gerçekleşmektedir. Böylelikle penis boyunda dışarı çıkarılan kısım kadar bir büyüme gerçekleşir. Cerrahi operasyon sonucunda yapılan bu ameliyatlar ile penis kalınlaştırma eğriliğin düzetilmesi gibi işlemlerde yapılabilmektedir.

Ameliyat tedavisinden çekinen kişiler ise evde kendi başlarına penis uzatma egzersizleri yaparak erkeklik organını büyütebilirler. Bu egzersizler penis başının başparmak ve işaret parmak ile kavranarak diğer el yardımı ile penis kökünden tutup vücuda 90 derecelik açı ile ileri doğru çekilmesiyle yapılır. İleri doğru çekilen penis yaklaşık 30 saniye kadar tutulup sonra yavaşça serbest bırakılır. Bu işlem yapılırken penise çok fazla yüklenilmemelidir. İlk işlemden en az 20 dakikalık bir süre sonra ikinci kez aynı işlem uygulanır. Bu işlem gün içinde ortalama 3-4 kere yapılmalıdır.

Erkeklik organını büyütmek isteyen kişiler bu gibi işlemleri yapmak istemiyorsa penis büyütücü krem ve jel kullanabilirler. Bu ürünler penise masaj yapılarak sürülür ve düzenli kullanımı ile 3-4 ay sonra penis uzaması mümkün olabilmektedir.

28 Ağu 2021 14:57

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.