WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkeklerde İktidarsızlık Sorunu

Günümüzde on erkekten ikisinin karşı karşıya iktidarsızlık sorunu bir hastalık olarak görülmemektedir. Erkeğin ilişki öncesinde ilişki için yeterli sertliği sağlayamaması iktidarsızlık olarak adlandırılmakta ve son zamanlarda erkeklerde iktidarsızlık sorunu sık karşılaşılsa da tedavisi yapılabilmektedir.

Cinsel iktidarsızlık erkekler tarafından büyük sorun haline getirilmektedir. Erkeğin partnerini tatmin edememesi, cinsel birleşmeyi sağlayamaması mutsuz olmasına sebep olur. Psikolojik nedenlerden dolayı da yaşanabilen sertleşme sorunu, ilk yaşanıldığı anda iktidarsızlık olarak düşünülmemeli, eğer çok fazla endişe ediliyorsa doktora başvurulmalıdır. Her erkek günlük yaşamında bulunan stresten, sıkıntıdan etkilenerek ilişki öncesi yeterli sertliği sağlayamayabilir. Bu nedenle erkeklerde iktidarsızlık sorunu teşhisi doktor kontrolü sonrasında doktorun tarafından konulması gerekmektedir.

İktidarsızlıkta tedavi için erken teşhis önemlidir. Cinsel iktidarsızlık tedavisi olan bir durumdur. Erkeklerde iktidarsızlık sorunu yetersizlik ya da güçsüzlük anlamına geldiğinden birçok erkek bunu itiraf edemiyor ve doktora gidemiyor. Bu tarz utangaç erkeklerin sesini duyan cinsel sağlık ürünleri üretici firmalar iktidarsızlık sorunu için erkeklere özel cinsel sağlık ürünleri geliştirmişlerdir. Yaygın olarak kullanılan bu ür
ünler hem etkili hem de yan etkisi olmayan, ayrıca birçok erkeğin iktidarsızlık sorunu için kurtarıcısı olan ürünlerdir.

28 Ağu 2021 03:14

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.