WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkeklerde Cinsel Sorunlar Sıklıkla Arttı

Erkeklerde sıklıkla cinsel sorunlar görülmektedir. Bunlardan biri cinselde isteksiz olmak, bir diğer adı da performans düşüklüğü de diyebiliriz. Bu sorun ile karşılayan erkekler mutlaka bir uzmana başvurmalıdırlar. Aksi takdirde bu cinsel sorun daha da büyümeye yol açabilir. Cinsel sorunlar genellikle evli olan kişiler yaşar. Yaşanan evlilik içindeki sorunlar ile psikolojinin bozulmasının ardından normal olarak cinselde isteksizlikte görülebilir.

Bir diğer cinsel sorun sertleşme yani bir türlü boşalamama sonucundan meydana gelmektedir. Bu durum cinselliği sürdürmemeden yola çıkmıştır. Özellikle olgun beylerde ereksiyon sorunu çok sık yaşandığı görülmüştür. Cinsel sorunlar daha çok psikolojik sebeplerden yola çıkmıştır.

Aşırı stres yaşamış olan erkekler, depresyon geçirmiş olan erkekler ve cinselde hiç deneyim sahibi olmamak da cinsel sorunların sebepleridir. Erkeklerin çoğunda görülen erken boşalma sorunu ise evli çiftlerde yapacak olan şey ön cinselliği fazla sürdürmemektir. Bu nedenle de direkt cinselliğe başlamaları daha uygun görülür. Yinede aynı şekilde sorun yaşanıyorsa o zaman bir uzmana başvurmanız gerekecektir. Cinsel sorunlarınızı hissettiğiniz an hemen uzmana danışmalısınız.

27 Ağu 2021 16:44

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.