WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkekler için Cinsellik

Aslında pek çok kişinin merak ettiği bir konudur erkekler için cinselliğin ne olduğu ve ne anlam ifade ettiği. Erkekler için cinsellik aslında bazı kişilerin düşündüğü kadar kolay ve anlamsız değildir. Günümüzde yaşanan cinsellikler göz önüne alındığında birçoğunun duygusuz bir cinsellikte ibaret olduğunu söyleyebiliriz. Ki zaten kişilerin özellikle bayanların erkeklerin cinselliğe olan bakış açılarına dair yorumları bu yaşananlara dayanarak söylenmiştir. Erkekler için cinsellik aslında işin görünmeyen kısmında başlamaktadır. Birçok soru kafaları bulandırmakta ve ilişkiye başlamak neredeyse zaman zaman bir çile haline dahi dönüşebilmektedir.

Partnerimi tatmin edebilecek miyim? Cinsel organımın uzunluğunu yeterli bulabilecek mi? Cinsel haz aldığı noktalar neresi? İlişki de nelerden hoşlanmaktadır? Gibi birçok soru sıralanır ve bu soruların hepsi adeta bir çileye dönüşmektedir.

Erkekler için cinsellik öncelikle cinselliğin yaşanacağı kişiye göre farklılık göstermektedir. Kimi cinsel ihtiyaçlarını gidermek için cinselliği yaşamak istediğinden dolayı sadece o an o zevki yaşayarak orgazm olmayı düşünmektedir. Kimisi partnerini etkilemek ve cinsel anlamda doyurarak ilişkisini daha sağlam adımlar üzerinde kurmayı hedeflemektedir. Birde evli çiftler için yaşanan bir cinsellik söz konusu ki bu durum bireylerin yaşam tarzına göre oldukça değişkendir. Muhafazakar bir kesim için cinsellik sadece yuva kurmak ve ailenin devamı, insanlığın devamı olarak görülmekte ve bu çerçeve de yaşanmaktadır.

Cinselliğin erkekler için ne ifade ettiği konusu kısaca değişken olmakta ve kişilere göre farklılık göstermektedir. En iyi cevabı alabilmek için deneyimin şart olduğu bilinmelidir. Karşınızdaki kişiyi tanımalı ve onunla cinsel hayat üzerine yapacağınız muhabbetlerden nasıl bir cinsel anlayışa sahip olduğu fikrine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaşayacağını cinsel sağlık sorunlarında da cinsel sağlık ürünleri kullanarak bu sorunları aşabilirsiniz.

28 Ağu 2021 13:20

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.