WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

En Çok Satan Geciktiriciler

Cinsel yaşamda erken boşalma sorunu dikkate alınması gereken önemli bir sorundur. Erkeklerin büyük çoğunluğu bu sorunu yaşamaktadır. Erken boşalma sorununun bu kadar yaygınlaşması üzerine, uzmanlar kişilerin cinsel yaşamlarında sorunsuz bir birliktelik yaşayabilmeleri için geciktirici ürünler geliştirdiler.

Geciktirici ürünler krem, jel, sprey vs. gibi çeşitli formlarda satılmaktadır. En çok satan geciktiriciler arasında en önde Delay 48000 Geciktirici Sprey gelmektedir.

Erkeklerin şikâyetçi olduğu erken boşalma problemi, kişinin günlük yaşantısında,  iş ortamında yaşadığı sıkıntı ve stresten kaynaklanmaktadır. Bu sorunların etkisinden dolayı kişi, partneri ile arzu ettiği şekilde cinsel bir hayat yaşayamamaktadır. Bu soruna çözüm olarak geliştirilen geciktiricilerin kullanılması ile bu sorun artık tarihe karışmıştır.

Geciktirici Kullanımı

Geciktirici ürünler ilişkiye girmeden 20 dakika önce kullanılmalıdır. Cinsel yaşamınızda size yardımcı olacak bu ürünlerin doğru kullanıldığı takdirde herhangi bir yan etkisi ya da zararı yoktur. Fakat geciktiriciyi belirtilen süre zarfından önce ya da sonra kullandığınızda üründen beklediğiniz etkiyi alamayabilirsiniz.

28 Ağu 2021 13:16

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.