WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Doğal Yolla Büyütme

Doğal yolla büyütme denildiğinde mevzubahis yapılabilecek yöntemler egzerisz metodları ve bitkisel içerikli penis büyütücü haplardır. Doğal yolla büyütme girişimleri çoğu zaman kulaktan dolma bilgiler ile yapılmaya çalışılır. Geleneksel olan ve günümüze taşınan yöntemler olsada yanlış bilgi neticesinde hasar yaratacak şeyler yapıldığınıda göz ardı etmemek gerekir. Haplar kullanımı kolay olan ürünlerdir. Bir miktar sıvı ile birlikte oral yoldan vücuda alınır. Yarattığı etki penisi oluşturan süngerimsi dokulara daha fazla kan gönderilmesine sebep olur. Böylelikle hücresel yapıda bölünme meydana gelir penis boyunun büyümesi kaçınılmaz olur. 

Penis boyu ile ilgili sorun yaşadığını ima eden kişiler için en gerçekçi sayılabilecek unsur, spermlerin vajinanın arka kısmına ulaşması zorunluluğudur ve evet bu konu penis boyu ile de ilintilidir. Penis büyütme uygulamalarını hayata geçirecek kadar küçük olduğu iddia edilen bir penisin tıp çevreleri tarafından ortalama standartların 3 yada 4 cm. aşağıda olması ile ifade edilir. 

Egzersiz ve Bitkisel ilaçlar ile Büyütme

Egzersizler: Bu yönteme doğal yolla büyütme için yapılan bir nevi spordur diyebiliriz. Peniste yer alan süngersi dokulara baksı yaparak vücudun kendini onarması esasına dayanır. Aynı sporda olduğu gibi gelişme kaydedilir. Bu uygulamanın içerdiği en büyük dezavantaj uygulamaya karar verdiğiniz egzersiz metodunun yanlış olma olasılığıdır. Pek çok egzersiz metodu kulaktan dolma ve geleneksel bilgilere dayanır. Doğru zannedilen yanlış uygulamalara yönelinilirse bedensel hazarlar kaçınılması zordur. Emin olmak adına en sağlıklısı doktorun verdiği bir egzersiz programını uygulamaktır.

İlaç Kullanımı: Geçerliliği en çok tartışılan doğal yolla büyütme yöntemidir. Hap ya da alınan kapsüller penisteki büyümeyi kan aracılığı ile sağlamaktadırlar. Bu ürünlerin tamamı penisteki dokulara kapasitenin üzerinde kan gönderilmesini sağlayarak hücrelerin genişlemesini, bölünmesini ve çoğalarak penisin büyümesini sağlar. Penis büyütücü hap almadan önce üzerinde özenle durulması gereken husus ise ticari tuzak niteliği taşıyan bir çok ürün olduğudur. Benzeri ürünleri alacak kişiler güvenilir kuruluşları tercih etmelidirler.

28 Ağu 2021 15:03

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.