WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Doğal Penis Büyütme Yöntemleri

Penis büyütmeyle ilgili birçok ürün ve alet piyasada satıldığı gibi çoğu erkek bu gibi yöntemlerde çekinmektedir. Doğal penis büyütme yöntemleri ile ilgili hazırladığımız bu haberde hiçbir ürün kullanmadan tamamen kendi isteğinizle penisinizi uzatmanın yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Erkeklerin en büyük sıkıntılarından biriside cinsel hayatlarını etkilediği penis boyudur. Penis boyu ile ilgili sıkıntıların çıkmasına sebebiyet veren durum erkeklerin hep daha büyük bir penise sahip olma isteğindendir. Hiçbir ilaç kullanmadan ve ameliyat olmadan penis büyütmek mümkün müdür?

Elbette mümkündür. Fakat bunun için penisin nasıl çalıştığını iyi bilmeniz ve vücudunuzun çalışma sistemini iyi anlamanız gerekiyor. Doğal penis büyütme yöntemleri için farklı birkaç alternatif yol bulunmaktadır. Penis öylece çekilip uzatılamaz. Penis ancak masaj yoluyla sertleşmiş bir halde iken uzaması sağlanır. Bunun için penis başı başparmak ve işaret parmağıyla kavranmalı, diğer eliniz ile penis kökünden tutarak penis acı çekmeyecek şekilde ileri doğru çekme işlemi yapılır.

Bu gibi işlemler esnasında penise zarar verilmemeli ve acı çekmeden yapılmalıdır. Çoğu insan bilgi edinmeden kendi başlarına penis boyunu uzatmaya çalışmaktadır. Bu tamamen yanlış bir yöntem olduğu gibi penisinize zarar verme ihtimalini de yükseltmektedir. Penis eğriliğine sebep verebileceğiniz gibi işlevini yitirmesini de sağlayabilirsiniz.

Bu gibi işlemler öncesinde alanında uzman doktorlardan yardım isteyerek onların verdiği bilgiler doğrultusuna penis büyütme yöntemleri uygulanmalıdır. Uygulama günde 2-3 kez yapılmalıdır. Düzenli yapılan egzersizler sonucunda 5-6 ay sonra sonuç almaya başlıyor olacaksınız.

28 Ağu 2021 14:58

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.