WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Doğal Penis Büyütme Teknikleri

Ön plana çıkan doğal penis büyütme teknikleri egzersiz ve bitkisel içerikli formüllerdir. Benzeri bir çok yöntem terih boyunca çeşitli topluluklar tarafından hayata geçirilmiş dolayısı ile o günden bu güne bir tekım teknikler mires kalmıştır. Ancak ilgili yöntemler kulaktan dolma bilgileri ve yanlış uygulamaları içerebiliyor. Yazımızda sizinle doğal penis büyütme teknikleri paylaşacağız ancak ilgili konuya gelmeden önce penis büyütme konusuna açıklık getirmeliyiz. 

Penis Büyütmek için yapılan uygulamları bir kaç başıkta kategorilendirebilmemiz mümkün.İlaç kullanımı, egzersizler, penis büyütücü cihazlar ve ameliyatlar bu kategrileri meydana getir. İlaç kullanımı: Kullanılan ilaçlar içeriği itibarı ile doğal penis büyütme teknikleri arasında sayılır. Büyütme kan ile sağlanır. Erkeklik organına potansiyelin üzerinde kan göndererek dokularda genişlemeye neden olur hüvrelerde oluşan bölünme büyümeyi bereberinde getirir.

Penis büyütücü cihazlar: Bir sınıflandırma yapmak gerekirse pompalar ve uzatıcı niteliğinde olanlar şeklinde ikiye ayrılabilir. Bazı modeller tıbbi makamlarca onaylı olsada bir takım şikayet ve söylentilerin olduğunu unutmamakta fayda var! Bu cihazların kullanımında en çok tedirgin olunan husus kan damarlarına ters yönde olan baskıdır.

Ameliyat: Ameliyat doğal penis büyütme teknikleri içeirsinde yer almaz. Ancak tıp camiası tarafından kabul görmüş yegane yöntemdir. Kesin sonuç verir. Önemli olan husus kişinin psikolojisinin böyle bir müdahaleye ne kadar uygun olduğudur. 

Şimdi okuyucularımızın en çok merak ettiği yönteme gelelim. Egzersizler vücudu yıprattıktan sonra kendini onarması için zaman verme esasına dayanır. Aslına bakılırsa bu uygulamanın sportif bir faaliyetten farkı yoktur. Penis üzerinde baskı kurularak çeşitli yönlere zorlama yapılır bu zorlamadan sonra dokusal bölümü genişletecek şekilde kendini onarır.Bu şekilde peniste büyüme sağlanır.

Doğal penis büyütme teknikleri ile ilgili bir egzersiz örneği:

Birinci Adım: Derin bir nefes alın. Nefes verirken karın bölgenizi düzleştirin. Başparmağınız ve işaret parmağınızla organınızı kavrayın. Diğer eliniz penis kökünde olsun. Penisinizi fazla abartmadan çekin. Bu adımı bir kaç kere tekrar edin.

İkinci Adım: Penisinizi avcunuzla kavrayın. Derin nefes alın. Nefes verirken organınızı sol tarafa doğru fazla abartmadan çekin. Kök kısımda acı hissetmelisiniz. Tekrar nefes alın kanı hareketlendirmek için göbek ve bacak bögesine penisi vurun.

Üçüncü Adım: Penisiniz sert değilken oturun. Avucunuzla başını ve çevresini kavrayın. Yukarı doğru çekin ancak ilgili işlemi yaparken fazla abartmayın. Aşırı olmamak koşulu ile canınızı yakabilirsiniz. 10 saniye kadar sızlama hisseti iseniz penisinizi göbek ve bacağınıza 50-60 kez vurunuz. Bu adımı sağ tarafa ve sol tarafa olacak şekilde 3 kez tekrar etmelisiniz.

Dördüncü Adım: Penisinizi avucunuz aracılığınızla kavrayın. Derin nefes alın nefes verirken penisinizi sola çevirin sonrasında kan gidişi için organı 50-60 kez göbeğinize ve bacağınıza vurun. Daha sonra aynı işlemi sağa doğru uygulayın.

Bu dört adımı her gün 3 kez tekrarlamalısınız.

28 Ağu 2021 15:05

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.