WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Doğal Penis Boyu

Erkeklerin hayatında önemli bir yer tutan penis, onların aslında kendine güven duymalarını sağlayan etkenlerdir biridir. Hatta durum öyle bir hale bürünmüştür ki penis boyu tabusu erkeklik veya güçlü adam gibi kavramlarla özdeşleşmiştir.

Cinsel birliktelik esnasında erkek soyunduğu an sahnede sadece onun penisi var olacaktır. Kendisi her zaman ikinci planda kalacak belki bu ilişkide bir ikinci plan bile olmayacaktır. Bu durum kadın ve erkek içinde aynıdır. Kadının amacı dikkati sadece penise ve boyu iken erkek içinde bu durum nerdeyse aynıdır. Bir erkek soyunuk halde vücuduna ister önden ister arkadan baksın dikkati yalnızca penise odaklanır. Durum böyleyken başrol oyuncusu da haliyle erkeklik organı olmaktadır. Kişi bu sahnede sadece bir figüran rolündedir.

Ülkemizde bir erkekte olması gereken penis boyu yaklaşık 14 cm’dir. Lakin bizim erkeklerimiz kendilerini diğer ülkelerde ki erkeklerin penis boyu ile kıyasladığında bir takım triplere giriliyor. Tamamen takıntıdan başka bir şey olmayan bu durum fazlasıyla büyütülerek ciddi sorunlara sebebiyet veriyor.

Doğal penis boyu dediğimiz kavram ise aslında farklı yaş aralıklarında değişiklik göstermektedir. Doğumdan sonra, ergenlik öncesi ve ergenlik sonrası gibi safhaları vardır. Önemli olan ergenlikten sonrası penisin ereksiyon halinde 13- 15 cm uzunluğunda olmasıdır.  Kimi erkek normal penis boyuna sahip olsa bile takıntıları sayesinde bu kavram sadece büyük ve küçük gibi kıstaslara yerine bırakıyor.

Bir penis işlevini yerine getirebiliyorsa eğer aslında boyunun pek de bir önemi yoktur. Tabiatımız gereği erkeğin organı hep bir güç simgesi olarak gösterildiğinden her erkek büyük bir penise sahip olma düşüncesiyle yaşamaktadır.

28 Ağu 2021 14:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.