WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Çok Erken Boşalıyorum Ne Yapmalıyım?

Erkeklerin günümüzde sıklıkla uzmanlara yönelttiği cinsel sorulardan biri de çok erken boşalıyorum, ne yapabilirim olmaktadır. Zira erken boşalmanın erkek cinselliği bakımından en yaygın rahatsızlık olduğu düşünülürse bu sorunun çokluğu da yadırganmamalıdır.

Bilinmelidir ki her erkeğin içinde bu erken boşalma problemini çözecek yetenek, bilgi ve güç bulunmaktadır. İstemek bu konudaki en önemli adım olmanın yanında gerekli maddi, manevi bedelleri ödemek, doğru yerde, doğru şekilde, doğru zamanda, doğru tedavi yöntemi uygulanarak bu problemi çözmek mümkündür.

Psikolojik terapi bu sorunun çözüm yollarından biridir. Terapi, alışkanlıkların değiştirilmesine ve kontrolün sağlanmasına yönelik bilgilendirme, eğitim, telkin-hipnoz ve egzersizlerden oluşmaktadır. Terapi telkin olarak isimlendirilen hipnoz seanslarını da içerir. Hipnoz - telkin kişinin yoğunlaşma sağlaması, konuya odaklanması, bilinçaltındaki korku ve kaygıların yok edilmesi, bilinçaltı ve bilinç üstüne kontrol ile ilgili mesajların ve yönergelerin verilmesinden oluşur. Önerilenleri, egzersizleri düzgün olarak uygulamak ve kurallara uymak kaydı ile süreyi kontrol etmeye başlar hale gelmek mümkündür. Bu süreçte kişi geciktirici gibi cinsel takviye ürünlerinin kullanımı ile de cinsel hayatına destek sağlayabilir. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile ilişkinizde hem süreyi uzatacak ve hem de orgazm olmanızı geciktireceksiniz. Erkeklerin genel olarak kullanımını gerçekleştirdiği geciktirici ürün çeşitleri geciktirici hap ve geciktirici spreydir. Bunların dışında geciktirici krem ve jel kullanımları da mevcuttur.

Partneriniz karşısında kendi farkınızı sergilemek istiyorsanız eğer bunu önce düşüncelerinde sonrasında geciktirici ürünlerin kullanım ile gerçekleştirebilirsiniz. Geciktiricilere, eczanelerden veya online ecza sitelerinden sahip olmanız mümkündür.

28 Ağu 2021 23:29

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.