WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsellikte Penis Boyunun Önemi

Erkekler cinsel ilişkilerinde penis boyunu dert etmektedir. Kimi partnerden kaynaklı olarak kimi zaman ise kendilerini yetersiz hissettiklerinden dolayı ortaya çıkan bir sorundur. Cinsel birlikteliklerde ilişkiye yön veren ve hakim olan taraf olmak isteyen erkekler, performansını penis boyunu ile eşleştirmektedir. Kısmen doğru olan bu tespit, çiftlerin arasındaki uyuma bağlı olarak değişebilmektedir. Cinsellikte penis boyunun önemi elbette vardır. Fakat bazı erkeklerce bu durum gereğinden fazla büyütülebilmektedir.

Penis boyu, erkeklerin cinsel yaşamlarında büyük bir önem taşımaktadır. Bunu partnerle olan cinsel ilişkilerde güç simgesi olarak değerlendirmektedirler. Penis boyunun küçük olması erkeğin partneri ile olan birlikteliğinde çekingen davranmasına ve özgüven kaybı yaşamasına yol açmaktadır. Her cinsel sorunda olduğu gibi penis küçüklüğü sorununun da tedavisi bulunmaktadır. Penis büyütücü etki sağlayan çeşitli penis büyütücü hap, sprey ve krem gibi çeşitli formlarda ve farklı markalarca cinsel sağlık ürünleri geliştirilmiştir.

Cinsellikte penis boyunun önemi gereği geliştirilen penis büyütücü ürünler, tedavi edici özellikte ürünler oldukları için 3 ay gibi bir süreç boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır. İstenilen büyüme ve kalınlaşma etkisi ancak 3 aylık kullanım sonrasında kendisini hissettirebilmektedir. Ortalama 4 ile 7 cm arasında büyüme sağlayan bu penis büyütücüler, bunun yanı sıra 1 cm de kalınlaşma sağlayabilmektedir. Belirtilen rakamlar ortalama olarak alınmıştır. Her kullanıcı üzerinde aynı rakamsal büyüme etkisi sağlamayabilmektedir.

27 Ağu 2021 16:36

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.