WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsellik ve Tedavi

Günümüzde cinsellik bireylerin hayatında oldukça fazla yer tutan bir konudur. Birçok insan cinsellik hakkında yeterli bilgi sahibi değildir. Bu sebepten herhangi bir olumsuz durumda ne yapacaklarını bilememektedirler. Cinsellik normal sağlığımız kadar önemli olan bir konudur. İhmali kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

Cinsellikte erkek ve kadının sorunları oldukça fazla olabilmektedir. Erkekte ki genel şikayetler penis boyu, penis işlevi, iktidarsızlık gibi sorunlardır. Kadınlar da ise vücudunu beğenmeme, vajinal problemler, göğüs şikayetleri, cinsel isteksizlik ve soğukluk gibi şikayetler görülmektedir.

Cinsel sağlık sorunlarının tedavisi, hastalığın ve rahatsızlığın teşhisine bağlı olarak gerçekleşir. Kişi hangi durumdan şikayetçi olduğunu doktora bizzat bildirmeli ve yapılan tetkikler sonucunda tedaviye başlanır. Günümüzde cinsellikle ilgili en çok sıkıntı yaşanan konu cinsel isteksizlik olmaktadır. Yoğun iş temposu, ailevi sorunlar, maddi ve manevi sorunlar, kişisel problemler ve ruhsal sorunlar cinselliğin yaşanmasına engel olmaktadır.

Cinsellik ve tedavi sebep – sonuç ilişkisi gibidir. Bireyler yaşadığı problemleri göz ardı etmeden cinselliğin yaşanabilmesi için tedavi olmalıdır. Bu tedaviler ameliyat ile mümkün olabildiği gibi ilaç kullanımı ve psikolojik destek alarak da gerçekleşebilmektedir. Ülkemizde psikolojik sebeplere bağlı olarak cinsel problemler yaşana insanların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bu sebepten dolayı bir psikoloğa giderek derdinizi anlatmanız ve destek almanız gerekecektir.

Ereksiyon sorunu, penis eğriliği, erken boşalma, vajinal kuruluk, cinsel isteksizlik, göğüs büyüklüğü, iktidarsızlık, orgazm olamama vs. gibi sebeplerden dolayı problemler yaşıyor iseniz bir an önce tedaviye başlamalısınız.

Sertleştirici, kayganlaştırıcı, penis büyütücü hap, göğüs büyütücü krem, cinsel azdırıcılar, penis büyütücü vakum gibi ürünlerin kullanımı ile de sorunlarınızın önüne geçebilme imkanınız bulunmaktadır.

28 Ağu 2021 14:30

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.