WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel soğukluk neden olur

Erkek veya kadın cinsel ilişkilerinde sorunlu anlar yaşayabiliyorlar. Cinsel anlamda çiftler arasına soğukluk girebiliyor. Peki, cinsel soğukluk neden olur? Erkeklerde erken boşalma, ereksiyon, kadınlarda orgazm olamama, cinsel isteksizlik gibi sorunlar çiftler arasında en sık karşılaşılan, cinsel soğukluğa sebebiyet veren problemlerdir.

ereksiyon, kadınlarda orgazm olamama, cinsel isteksizlik gibi sorunlar çiftler arasında en sık karşılaşılan, cinsel soğukluğa sebebiyet veren problemlerdir.

Cinsel soğukluk sadece kişilerin yaşadığı cinsel sağlık sorunlarından ya da psikolojik durumlarından kaynaklanmaz. Bunlar haricinde cinsel soğukluk neden olur? Cinsel ilişkilerde ten uyuşmazlığı ya da erken boşalmaya sebep olan cinsel uyuşmazlık olarak ta bilinen bu sorun da cinsel soğukluğun başlamasına neden olabilir. Çünkü ilişki esnasında iki tarafta haz duymayı, zevk almayı ister. Cinsel uyuşmazlık yaşayan çiftler cinsel birleşmelerinde istedikleri ya da bekledikleri tatmin durumunu gerçekleştiremezler.

28 Ağu 2021 13:13

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.