WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel soğukluğu giderme yolları

Cinsel soğukluk, partnere cinsel olarak herhangi bir şey hissedilmemesi, karşı tarafın isteğine yanıt verilmemesidir. Kadın ve ya erkek olarak ayırt edilmeyen cinsel soğukluk, kadınlarda erkeklere nazaran daha sık görülen bir durumdur. Bazen büyük bir sorun haline gelen bu cinsel soğukluğu giderme yolları için araştırma yapılmalı ve çözüme kavuşturulmalıdır.

Çiftler arasındaki cinsel soğukluk, daha önce yaşanmış olan kötü tecrübelerden, psikolojik depresyonlardan veya fiziksel olarak yaşanan sorunlardan kaynaklı olabilir. Önemli olan bu sorunu tespit edip cinsel soğukluğu giderme yolları sayesinde ortadan kaldırmaktır. Cinsel soğukluk çiftler arasında büyük sorunlar oluşturmaktadır. Özellikle evli olan çiftler için cinsel soğukluk nedeniyle aldatma, boşanma gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir.

Kadın ve erkeğin arasında yaşanan cinsel soğukluk, çiftin karşılıklı konuşması ve birbirine yakınlaşması ile çözülebilir. Eğer bu şekilde çözülemiyorsa diğer cinsel soğukluğu giderme yolları denenmelidir.  Konuşarak çözülemeyen bu sorun için doktora başvurulabilir ya da cinsel soğukluğu giderici cinsel sağlık ürünleri kullanılabilir. Cinsel soğukluğu giderici cinsel sağlık ürünleri arasında bayan azdırıcı, cinsel istek arttırıcı gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler vücuttaki cinsel dürtülerin doğal işleyişleri doğrultusunda hareketlendirerek isteğin artmasını sağlayan ve herhangi bir yan etkisi olmayan ürünlerdir.

28 Ağu 2021 13:12

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.