WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel İsteksizlik Sorunu

Erkeklerin ve hanımların cinsel yaşamlarında ortak olarak yaşadıkları cinsel isteksizlik sorunu, her iki cins içinde zor bir durumdur. Bayanların erkeklere nazaran çok daha sık olarak yaşadıkları bu cinsel sorun, sık yaşandığı takdirde çiftler arasında aldatmalara ve boşanmalara sebep olabilmektedir. Bu tarz sonuçlar ile karşılaşmamak için birçok erkek ve bayan cinsel istek artırıcı ürünler kullanmaktadır.

Cinsel ilişkilerde her iki cinsinde yaşadığı cinsel isteksizlik sorunu, günlük yaşamın stresinden, iş yorgunluğundan ya da duygusal olarak yaşanılan olaylardan kaynaklı olabilmektedir. Her yetişkin erkek ya da kadın cinsel isteksizlik sorunu ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunu ilaç firmalarının üretmiş olduğu bakanlık onaylı istek artırıcı cinsel gıda takviyeleri ile kolayca aşabilmeleri mümkündür.

Cinsel istek artıcı ürünler erkekler için ayrı bayanlar için ayrı üretilmektedir. Bunun yanı sıra unisex olarak ta kullanılan cinsel istek artırıcı ürünler bulunmaktadır. Eczane ve online sitelerden satışı yapılan bu ürün markaları arasında Cialis, Vega, Potioon, Golden Lovita,

28 Ağu 2021 03:04

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.