WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel İlişkide İdeal Süresi

Mükemmel bir cinselliğin yaşanması için kişilerin dikkat ettikleri bir başka faktör de ilişkinin süresidir. Cinsel ilişkide ideal olan bir süre bulunmaktadır. Aslında bu süre kişilerin kendi ilişkilerinde belirlenen bir süre olmaktadır. Her çift için belli aynı sürenin olması mümkün değildir.   ABD ve Kanadalı cinsel ilişki terapistlerinin yapmış olduğu çalışmalarda cinsel ilişkiden zevk alımının gerçekleşmesi için uygun görülen süre 7 ile 13 dakika arasındadır. Bu durum kısaca cinsel ilişkinin çok uzun saatler sürmesi ile alınan zevkin daha fazla olduğu inancını çürütmektedir.

Cinsel ilişkinin uzun sürmesi kişilerin isteğine bağlı olmaktadır. Fakat uzun süreli bir ilişkiden alınan zevk çok farklı olmayacaktır. Bu durum ancak kişilerin birbirlerine olan bağlarını kuvvetlendirecek bir eylem olacaktır. Bu sebepten dolayı kişi cinsellikte ki ilk 7 ile 13 dakika arasındaki hazzı aldıktan sonra sürdüreceği ilişki ile de partnerine karşı duyduğu isteği ve sevgiyi göstermiş olacaktır.

Cinsel ilişkinin uzun süreli gerçekleşmesini isteyen kişiler ise bunun cinsel sağlık ürünlerini kullanımını gerçekleştirebilir. Geciktirici ürünlerin kullanımı veya ereksiyon sağlayıcı ürünlerin kullanımı ile cinsel ilişkinin süresi uzayabilmektedir.

Uzun süreli ereksiyok sağlayıcı ve geciktirici ürünlerin kullanımı saatlerce ilişkiye girebilmenizi gerçekleştirmektedir. Cialis, levitra, bolt, k.l.g ve supra pe gibi ürünlerin kullanımı ile partnerinize doyumsuz bir haz yaşatabileceksiniz.

28 Ağu 2021 23:45

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.