WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Çin Topu Ne İşe Yarar?

Eczana sağlık takipçilerinin özellikle son zamanlarda sıkça tarafımıza ilettiği bir soru var. Çin topu ne işe yarar? Özellikle son yıllarda popülerliği son derece artan bir ürün olan çin topu  ereksiyon bozukluğu, erken boşalma gibi sıkça karşılaşılan cinsel sağlık sorunlarını gidermek maksadı ile kullanılan bir üründür. Çin topu sadece tedavi için değil performansı yükseltmek içinde kullanılmaktadır. İçeriği tamamı ile bitkiseldir. Uzak doğuda 18 ve 90 lı yaşların arasında olan bir çok erkek tarafından kullanılmaktadır. Çin topunun etkisi öyle büyüktür ki etkileri Asya’da efsaneleşmiş bir biçimde ağızdan ağıza aktarılmaktadır. Asya viagrası olarakta anılır. Ciddi yan etkileri yoktur her yaştaki erkek tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. 

Çin Topu ne işe yarar? Ne şekilde kullanılır?

Çin topu ne işe yarar diye merak eden kişilerdenseniz sizinle paylaştığımız bilgiler okumanızda fayda var. Aslana bakılırsa çin topu husunda en çok akla takılan soru nasıl oluyorda böylesi küçük bir ürün normalin üzerinde ereksiyon sağladığıdır. Bu sorunun cevabını şu şekilde açıklayalım. Penis 3 ana bölümden oluşmaktadır bu üç ana bölümün yapısı süngeri andırır. Beyine seks ile ilgili bir uyarı gittiğinde vücur penise kan pompalamaya başlar. İşte o anda peniste bulunan bu süngerimsi dokular kanla dolar ve yapısı gereği kan hemen geri gidemediği için seks boyunca sertlik sağlanmış olur. Bu ürün damarlar üzeinde yarattığı genişleme nedeni ile normalde pompalanan kandan daha fazlasını penise ulaşır. ilgili bölümler normal seviyenin daha üzerinde kanla dolar. Bu ndenle rahatlıkla ifade edebiliriz ki çin topu normal seviyeden daha sert bir penise sahip olmanızı sağlar.

Kullanımı son derece kolaydır. Kıvamı macun gibidir. Sakız gibi çiğnenerek alınmaktadır. Yumuşak olduğu için parçalayarak istenilen oranda almak mümkündür. Tok karına alınmalıdır. Yan etkileri az görülür. Zaman zaman bazı insanlar baş ağrısından şikayetçi olurlar. Çok kısa sürede kana karışır. Emilimi çok hızlıdır. Çin topu ile cinsel birleşme ve doğurganlık sayısı bariz bir şekilde artmakıtadır.

28 Ağu 2021 15:11

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.