WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cialis Tablet

Cialis Tablet Hakkında

Cialis; sertleşme sorunların, yani erektil disfonksiyon tedavisinde kullanılmaktadır.

Erektil disfonksiyon nedir?

Penisin cinsel istekte ilgisiz, anormal, uzun süren ve ağrılı erekte oluşudur.

Erektil bozuklukların nedeni psikolojik yahut organik nedenlere bağlı olabilir. Hastalarda iktidarsızlıkla karşılaşılabilir. Libido kaybı görülmesi, yani cinsel istekte azalma, fonksiyonel ve psikolojik bozukluklara bağlı olarak erken veya geç boşalma durumudur.

Cialis 20 mg azdırıcı tablet, hayat şartlarının getirdiği stres ve yorgunluk nedeni ile meydana gelen ereksiyon sorunlara, sertleşme sırasındaki fiziksel bozukluklara, boşalma ve  yorgunluk hissini yok etmek amacıyla, performans kaybını azamiye düşürmek için, üretken maddeleri bir araya getirerek kişinin sağlığını, cinsel yaşamını ideal düzeye çekecek şekilde düşünülerek oluşturularak piyasaya sürülmüş olup bir çok ülkenin ardından ülkemizde de büyük beğeni toplamıştır. Cialis için tavsiye edilen en uygun dozaj 20 (yirmi) miligramdır. Kişi bünyesinde ve seks hayatında arzulanan zevki almaya yardımcı olur.

Cialis 20 mg tablet nasıl kullanılır?

Cialis 20 mg tabletin kullanımı oldukça basittir. Bol su ile ister aç karna ister tok karna, ilişkiden 45-60 dakika önce 1 tane alın. Bünyesel farklılık dışında 30-60 dakika arasında etki göstermeye başlar. Cinsel uyarılmalarla birlikte farkı hissedeceksiniz.

Cialis 20 mg tabletin yan etkileri nelerdir?

Göğüs ağrısı ve kalp sorunları için  "Nitrat" içerikli ilaçlar tüketenlerin kullanmaması gerekmektedir.

"Nitrat" içeren ilaçlarla birlikte alındığında tansiyonda ciddi düşüşlere, bayılma, felç ve kalp krizine neden olabilir.

Cinsel aktivite sırasında baş dönmesi, mide bulantısı, mide ağrısı, sersemleme, hissizlik, göğüste, kollarda ve ya çenede yanma yahut sızlama hissedilebilir. Bu durumda cinsel aktiviteyi keserek acilen doktorunuzu arayınız.

Yakın zamanda kalp krizi ve benzeri sıkıntılar geçirenler içinde önerilmez.

Kadınlar için endike değildir.

Cialis 20 mg tablet nereden satın alınır?

Cilalis 20 mg tablet’i hemen satın alabilirsiniz. Oturduğunuz yerden kalkmadan tek bir parmak hareketi ile! Sayfamızdaki satın al butonuna tıklayarak hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Sizi eczaneye gitme zahmetinden kurtarıyoruz, üstelik piyasa değerinin altında fiyata!

27 Ağu 2021 15:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.