WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bitkisel Geciktirici Spreyin Etkileri

Erkeklerin çoğu cinsel birleşme sırasında erken boşalma problemi yaşarlar. Yaşamak istediğiniz zevkin zamanını uzatmak artık elinizde,erkeklerin erken boşalma problemi büyük ölçüde ortadan kaldıran bitkisel geciktirici spreyler üretilmektedir. Zamanı uzatıcı bu ürünler erken boşalmanızı önleyen, daha uzun süreli cinsel ilişki için üretilmiş ideal yardımcılarınızdır.Erken boşalıp hem kendinizi, hemde partnerinizi üzmenize gerek yok.Zevkin doruklarına giden yolda, yarıda kalmayın.Sizde geciktirici kullanın erken boşalma sorununuza önlem alın.

Bitkisel geciktirici spreyler cinsel ilişkide erkeğe güven verdiği gibi,erken boşalmayı önler,cinsel ilişki sırasında penisin uzun süre aynı sertlikte ve dik kalmasını sağlamaktadır.Geciktirici spreylerin erken boşalma problemi yaşıyanlar tarafından kullanılması cinsel hayatlarını güvence altında tutmaları açısından çok geçerli bir nedendir.

Bitkisel geciktirici spreylerin kullanımlarında hiç bir yan etki bulunmamaktadır.Sürekli cinsel birleşme olduğu zaman peniste oluşan tahriş spreyin yan etkisi olarak algılanmamalıdır.Bunun nedeni penisin derisinin yumuşak oluşu ve sürtünmeden dolayı meydana gelebilecek olması göz önünde bulundurulmalıdır.

28 Ağu 2021 15:22

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.