WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bitkisel Geciktirici Haplar

Günümüzde erkekler cinsel ilişkilerinde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bunlardan biri olan erken boşalma, erkeklerin cinsel doyuma ulaşmadan istem dışı olarak yaşadıkları durumdur. Cinsel ilişkisinde hem kendisinin hem de partnerinin tam anlamıyla tatmin olmadan erkeğin boşalması her iki taraf içinde zaman zaman sorun olabilmektedir. Bu tarz durumlarda erkeklerin bitkisel geciktirici haplar kullanmaları en doğru tercihtir.

Cinsel ilişkilerde kullanılması önerilen bitkisel geciktirici haplar, erkeklerin partnerleri ile olan cinsel ilişkilerinde erken boşalma sorununu dert etmeden zevk ve haz dolu bir cinsel deneyim yaşamalarına imkân tanımaktadır. Çeşitli ilaç firmaları tarafından farklı içerik ve formüllerle hazırlanan bu geciktirici haplar, piyasada satışa sunulmaktadır.

Geciktirici ürünler kullanım kolaylığı açısından sprey, tablet, krem, hap gibi çeşitli formlarda üretilmektedir. Haplar diğer formlara göre daha çok tercih edilmektedir. Bitkisel geciktirici haplar kategorisinde dünya genelinde Big Man, Supra Pe, KLG ve Bolt markaları en çok tercih edilen markalardır. Bitkisel içerik ve kaliteleri ile etkilerini kanıtlamış olan bu ürünlerin kullanımı herhangi bir yan etkiye sebep olmamaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

28 Ağu 2021 03:01

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.