WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Big Man Etkisi

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin en çok tercih ettiği geciktirici ürünlerden biri olan Big Man etkisi kullanıcıları tarafından kanıtlanmış bir geciktiricidir. Erkeklerin cinsel ilişkilerinde en çok zorlandıkları sorunlardan biri olan erken boşalma, birçok erkeğin kâbusu haline gelmiş durumdadır.

Cinsel ilişkisinde erkeğin olması gerekenden daha kısa sürede cinsel doyuma ulaşıp boşalması, partneriyle arasında sorunlara yol açabilmektedir. Partnerinden önce cinsel doyuma ulaşan erkek partnerini tatmin edemediği için kendine olan güvenini kaybedebilmektedir. Big Man etkisi sayesinde erkek kaybetmiş olduğu özgüveni kazanmasına ve kendisini de partnerini de fazlasıyla tatmin edebilecek duruma gelmesini sağlamaktadır.

Bitkisel içeriklerle hazırlanan Big Man etkisi ile kullanıcılarını kendine hayran bırakmaktadır. Kısa sürede etkisi gösterebilen ve bu etkisini uzun süre koruyabilen Big Man geciktirici kategorisindeki en iyi ürünlerden biridir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmayan

28 Ağu 2021 02:59

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.