WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Belden Bağlamalı Penisler

Cinsel fantezi ürünlerinin en beğenilenlerinden olan belden bağlamalılar birçok çeşidi ile sizlere sunulmaktadır. Yapay ve realistik penislerin bele bağlantı kurarak realite bir erkek kalçası stili sağlanmasına imkân tanır.

Erkeklerin ve bayanların kullanmasına makul olan belden bağlamalı penisler muhtelif boy ve ebatlarda üretilmektedir. İstediğiniz ölçülerde ten hassasiyetli yapay penislere ulaşmak olasıdır. Belden bağlamalı penislerin bir başka özelliği ise titreşimli olabilmeleridir. Bu gerçekten de olaya değişik bir ebat katmaktadır.

Şöyle ki titreşim özelliği esasen ten dokusuna epey yakın olan penislerin henüz da realite hissiyatlı olmasını sağlayacaktır. Bu da hazzın en tepesine çıkabilmenize imkân tanır. Online alışveriş sitemizde belden bağlamalılar ile ilgili birçok ürün ve görsellerini bulabilirsiniz.

7/24 çevrimiçi takviye hattımızdan malumat alabilir ve kendinize ideal ürünü temin edebilirsiniz.

Belden Bağlamalı Penislerin Tercih Sebebi Nedir?

Belden Bağlamalılar isimli kategorimiz de bilhassa bayanların seçenek ettiği ekstrem ve bir o kadar da fantastik cinsel ürünlere yer vermekteyiz. Farklı hazlar ve beğeniler peşinde koşan kadınların vazgeçilmezleri arasında olan belden bağlamalı cinsel aksesuarlar hem kullanan bireyin hatta partnerinin beğeni ile ilgili epey uç civarlara artmasına yardım eder.

Tüm dünya da bilhassa cinsel yaşantısına düşkün ve haz peşinde koşan kadınlar arasında sıklıkla sarf edilen belden bağlamalı cinsel ürünler, son zamanlarda ülkemizde de kesif bir talep görmektedir. Web sitemizde belden bağlamalı cinsel aksesuarların bütün türlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her bütçeye ve zevke makul ürünlerimiz orijinal olarak sizlere bu kategoride satışa sunulmaktadır. Belden Bağlamalı ürünlerimiz arasında; Strap-on penis, belden Bağlamalı Penis, Potent Plunger, Lynx Harness ve Tek doğrultulu protez penisler bulunmaktadır.

Ürünler kendisi aralarında tırtıklı, ten hissi veren, silikon ve markalarına göre çeşitlenmektedir. Kolay ürün bulmak için filtreleme sistemini kullanabilir, bütçenize makul, kriterlerinizle eşleşen ve aradığınız özelliklerde ki ürünleri sıralayabilirsiniz.

Bu sayede belden bağlamalılar arasında henüz basit seçenek yapılabilir, süratli bir şeklinde alışverişinizi bitirebilirsiniz. Ürünlerimizin bütün orijinal olmakla beraber faturalı olarak adresinize teslim edilmektedir.

Cinsel Hayata Dair Gizlilik Kuralları;

Gizlilik asal tutularak paketlenmekte ve şahsınıza kalifiye teslimat uygulanmaktadır. Aynı vakit da 100 TL ve üzeri alışverişleriniz de parasız kargo fırsatından yararlanabilir, internet sitemizi daimi takipte kalarak yeni kuşak ürünler ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Ürünlerimizin bütün bakanlıklar doğrulusunda onaylanmış ürünler olmakla beraber, cinsel ürünlerin deneme edildiği değişik nitelik standartlarında ve kriterlerinde de etkin olan ürünlerdir.

Bu sebeple sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Bu sebeple A nitelik standartlarına uygundur ve gönül rahatlığı ile satın alarak kullanabilir bu zevkleri yaşamasını dilediğiniz çevrenize ürünlerimizi tavsiye edebilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgili mümkün problemlerde ve sorularınız ile görüşlerinizi transfer etmek dilediğiniz de 7/24 görev veren müşteri temsilci hattımızı arayabilir, aklınızda ki bütün suallere yanıt bulabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan sevinç duyacaktır.

28 Ağu 2021 22:04

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.