WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayanların Anahtarı Green Temptation

Green Temptation, piyasada bulunan en önemli bayan azdırıcı damla çeşitlerinden biridir. Green Temptation özellikleri arasında; kadınları baştan çıkarma, alınan zevki birkaç kat katlama, cinsel isteksizliği geçirme bulunmaktadır.

Piyasada bu alanda birçok damla olsa da Green Temptation, rakiplerinin arasından kolayca sıyrılmaktadır. Kullanıcı yorumları da incelendiğinde bunu rahatlıkla görebiliyoruz. Bugüne kadar tüm kullanıcıların memnun kaldığı Green Temptation, çok daha güzel geceler geçireceğinizin garantisini veriyor.

Green Temptation Özellikleri

Bayanlarda cinsel isteksizliği ortadan kaldırır. Partnerinizle aranızda cinsel isteksizlikten kaynaklı problemler varsa, Green Temptation’la rahatlıkla çözebilirsiniz. Bayanların cinsellikten aldığı zevki katlar. Green Temptation ile sıradan ilişkilerden aldığınız zevkten çok daha fazlasını alırsınız.

Cinsel performansı yükseltir. Alınan zevk daha fazla olduğu için doğal olarak ilişkide bayanın performansını da yükseltir. İlişki sayısını artırır. Geceleri tek seferlik ilişkiler yetmiyorsa Green Temptation kullanarak gecelik ilişki sayınızı çok daha artırabilirsiniz. Orgazm olamama sorununu ortadan kaldırır. Orgazm sorunu olan kadınlar Green Temptation kullanarak rahatlayabilir.

Dikkat!

Piyasada 10ml olarak bulacağınız Green Temptation’ın bir damlası, etki göstermesi için yeterlidir. Etkisinin çok yüksek olmasından dolayı fazla kullanımında bir takım yan etkilerle karşılaşabilirsiniz.

27 Ağu 2021 16:55

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.