WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayanlardan Kayganlaştırıcı Jel Çeşitlerine Büyük İlgi

Cinsel ilişkilere baktığımız zaman kuruluk yüzünden birliktelik çok zor oluyor. Vajina içerisinde olan kuruluk bayanlara acı ve sızı verirken partnerininde penisi zorlaşır. Ayrıca penisinde yara olup mikrop da kapabilir. Vajinanın içerisinden sıvı gelmediği zaman vajina hiç bir şekilde açılım dahi göstermez.

Bu durum da büyük bir problem haline gelir. Cinselliği en keyifli br şekilde yaşamak çok önemlidir. Bu nedenle de bu duruma çözüm bulmak çok zor değildir. Kayganlaştırıcı jel tavsiye su bazlı kayganlaştırıcı jeldir.

Bu jel bol sıvılı olduğu için vajinayı genişletir ve kuruluğu ortadan kaldırır. Ayrıca uzun bir süre etkisini korumaktadır. Bir diğer kayganlaştırıcı jel tavsiye su bazlı çilekli jeldir. Renksiz ve çilek aromalı olduğu için çilek kokuludur. Özelliği, uzun süre rahatlatma ve kuruluğu sağlıklı bir şekilde gidermektedir.

Deneme ve test edildiği için güvenle kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Ahududu aromalı jel ise, vajinadaki kayganlığı daha çok kuvvetlendirecek etkisini iki saat kadar hatta daha da fazla bile uzun tutabilir. Yumuşak bir jel olduğu için istediğiniz miktarda masaj yaparcasına yavaşça sürerek vajinayı yumuşatır.

27 Ağu 2021 16:43

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.