WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Uyarıcılar Kadınları Nasıl Etkiliyor?

Bayan uyarıcılar kadınları nasıl etkiliyor veyahut içeriklerinde tespit edilen hangi madde bunu sağlıyor gibi merak hususları erkeklerde oldukça güçlüdür.  Genelde bayan uyarıcı ürünlerin muhtevası bitkisel karışımlardan oluşmaktadır.  Bitki özlerinin tabiatta tespit edilen ve malum etkilerinin yanında afrodizyak etkisini güçlendiren ana faktör maddeleriyle birleşmesi bu neticesi doğurmaktadır.

Partnerinizde var olan cinsel soğukluğu yok etmek, henüz faal bir seks yaşamına kavuşmak veyahut çevrenizdeki farklı bayanlarla henüz yakın olmak içersinde kolaylıkla kullanılabilecek ürünlerdir.  Bu noktada erkekler içersinde iktidarsızlık veyahut ereksiyon ürünleri neyse uyarıcılar bayanlarda o kategoridedir. Özellikle de yaşanmakta olan seks yaşamında vites arttırmak ve henüz sıhhatli bir cinselliğe kavuşabilmek içersinde en uygun ürünlerdir.

BAYAN UYARICI ÜRÜN ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Bayan uyarıcıların muhtevası son zamanlarda tabii bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Bunun haricinde çoğu değişik ürün çeşidinin pazara çıkması değişik konularda merak duygusu uyandırmaktadır. Mesela bayan uyarıcı kahve veyahut çikolata ürünleri oldukça sık kullanılıyor. Erkeklerin en merak ettiği husus ise bu ürünlerin tadının nasıl olduğudur.

Bayan uyarıcı tipleri tamamiyle classic ürünlerden farksız olarak bünyesinde afrodizyak tesire yol verebilecek ürünler içermektedir. 

Hap, kapsül, damla, kahve, çikolata, sakız, parfüm gibi ürünler karşı cinsi etkilemenin en basit alternatifleri arasında yer alıyor. 

Bu noktada ise genellikle erkeklerin tercihi damla, çikolata ve parfümden yana oluyor.

04 Eyl 2021 23:25

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.