WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Azdırıcı Hapın Etkileri Nelerdir?

Bayan azdırıcı hapın birçok etkisi olduğunu biliyoruz. Öncelikle bayan azdırıcı hapı içen bir bayanın aklına seks gelmeye başlar ilk etki budur. Daha sonrasında cinsel bölgesinde sulanma meydana gelir ve acil olarak kendinle oynama isteği ortaya çıkar. Bu etkilerin yanında kadınlar kendilerini cinsellik düşüncesinden kurtaramazlar ve büyük bir azgınlık gösterirler.

Özellikle içkili bayanların içmesi sonrası ilişki kaçınılmazdır. Çünkü sarhoşken ayırt etme gücü yoktur ve bunun sonucunda kadın kendini erkeğe teslim eder. Bayan azdırıcı hap etkisi ayıkken de geçerlidir tabi ayık olan biri belki sizinle ilişkiye girmek istemez ancak bakıldığı zaman sizinle biraz ilişki düşünen biri hemen kucağınıza atlar.

Bu söylediğimiz etkiler her kadında değişiklik gösterir ancak çoğunluk bu düşüncelerden yanadır. Asitli içeceklerde bu ürünler kullanılırsa etki etmeyebilir. İşte bu sebeple kişiler bu hapları asitsiz ürünlere koysunlar. Kola değil de bira gibi. Ya da su hiç fark etmez.Bayan azdırıcı hap etkisi çoğu kişi için anlık gelişmektedir yani çok beklemenize gerek kalmaz.

27 Ağu 2021 16:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.